Zespół Downa
fot. Fotolia

#LiniaProsta i... Udostępnij w Światowy Dzień Zespołu Downa!

Narysuj na dłoni poprzeczną linię, zrób zdjęcie i 21 marca zamieść je na Facebooku, Instagramie, Twitterze razem z hashtagiem #LiniaProsta. Za każde publiczne udostępnienie 5 zł dostanie stowarzyszenie Bardziej Kochani na mieszkanie chronione, który pomaga usamodzielnić się osobom z zespołem Downa. Akcja to ogromny sukces!
Katarzyna Pinkosz
Zespół Downa
fot. Fotolia

Dzieci z zespołem Downa mają wiele cech. Są inne niż wszystkie: "Bardzo wrażliwe, łatwo je zranić. Nie pozwalają innym się smucić. Cały świat się śmieje, jak Down się śmieje. To radość wszechświata" - tak opisuje to Andrzej Suchcicki, ojciec Natalii.
Pojedyncza, prosta i przecinająca dłoń linia papilarna to jedna z cech wyróżniających osobę
z zespołem Downa.

1 zdjęcie/ udostępnienie = 5 zł

21. marca w Światowym Dniu Zespołu Downa Stowarzyszenie Bardziej Kochani zachęca do włączenia się do akcji charytatywnej. Wystarczy narysować na dłoni poprzeczną linię, zrobić zdjęcie i wstawić na Facebooka, Twittera, Instagram wraz z hasztagiem: #LiniaProsta. Lub udostępnić taki post na swoich mediach społecznościowych.
Za każde udostępnienie telewizja Lifetime wpłaca 5 zł Stowarzyszeniu Bardziej Kochani. Pieniądze mają być przeznaczone na projekt "Mieszkanie Chronione", który pomaga się usamodzielnić osobom z zespołem Downa.

 

Wystarczy narysować na dłoni poprzeczną linię, zrobić zdjęcie i 21 marca zamieścić je
na swoich kanałach społecznościowych razem z hashtagiem #LiniaProsta. Za każde zdjęcie oznaczone hashtagiem #LiniaProsta, własne lub udostępnione publicznie na Instagramie, Twitterze lub Facebooku, telewizja Lifetime przekaże 5 złotych na rzecz Stowarzyszenia Bardziej Kochani na projekt „Mieszkanie chronione”, który pomaga usamodzielnić się osobom z zespołem Downa.

Znani, lubiani, wszyscy: #LiniaProsta

Akcja cieszy się dużą popularnością. Przyłączyło się wiele osób, także znani i lubiani.

 

 

Posty pokazują, że pomaganie w ten sposób może być ogromną radością dla "pomagaczy":

Czytaj też:

Redakcja poleca: „Dzieci z Alleppo nie stanowią zagrożenia terrorystycznego. To są sieroty i trzeba im pomóc” – apeluje prof. Alicja Chybicka
Czy polscy rządzący otworzą swoje serca na pomoc dzieciom z Syrii? Dlaczego Polska Akcja Humanitarna uważa, że adopcja dzieci z Alleppo to nienajlepszy pomysł? Jaki głos w tej sprawie zabrali członkowie Parlamentarnego Zespołu ds. Dzieci?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy