GRY
 
 

“List w butelce” na Scenie Ata w Krakowie

27.11.2011. godz.12.15 Scena Ata w Krakowie zaprasza dzieci na przedstawienie w wykonaniu Teatru Otwartego.

wydarzenia, teatr otwarty to w krakowie
Wesoła opowiastka o dwóch przyjaciołach, zabiegających o względy koleżanki z podwórka. Prześcigając się w pomysłach jak zdobyć jej serce nie zdają sobie sprawy, że efekty ich działań są odwrotne. Chłopcy nie wiedzą, bowiem czym najbardziej mogliby zaimponować dziewczynce. A wystarczyłoby tak nie wiele- zwykła troska o środowisko naturalne. Scenariusz skonstruowany jest w taki sposób, by najmłodsi zrozumieli wagę problemu i poczuli, że stan środowiska naturalnego zależy także od nich. Bohaterka spektaklu „zaraża” wręcz widzów swoją pasją- ekologią a rówieśnicy idą w jej ślady. Doskonała zabawa czeka nie tylko najmłodszych. Czyż, jako dorośli nie powrócimy z sentymentem do czasów dzieciństwa? Czyż w tej zabawnej, pełnej dziecięcej intrygi rozgrywce nie ujrzymy siebie z dawnych lat? Powrót do tych beztroskich dni i spojrzenie w przeszłość uświadomi nam jak drobne sprawy miały niegdyś ogromne znaczenie a jak bardzo w dorosłym życiu bagatelizujemy poważne zagadnienia. 

Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane
wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Barbara Sęk,
MUZYKA: STUDIOGAMA,
WYSTĘPUJĄ: Natasza Słysz-Czaja, Barbara Sęk, Dariusz T. Cywka,

wstęp 10 zł

Piwnica artystyczna Alicji Tanew
Scena Ata

ul. Czarnowiejska 93
30-049 Kraków

telefony: 12 633-54-05, 503-855-770

więcej »
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj