GRY
 
 

List w butelce w Teatrze Otwartym TO

21.10.2012r., godz.11.00 Teatr Otwarty TO zaprasza dzieci na przedstawienie.

teatr otwarty to w krakowie
Wesoła opowiastka o dwóch przyjaciołach, zabiegających o względy koleżanki z podwórka. Prześcigając się w pomysłach jak zdobyć jej serce nie zdają sobie sprawy, że efekty ich działań są odwrotne. Chłopcy nie wiedzą, bowiem czym najbardziej mogliby zaimponować dziewczynce. A wystarczyłoby tak nie wiele- zwykła troska o środowisko naturalne. W spektaklu poruszone są między innymi zagadnienia związane z segregacją odpadów, recyklingiem, zanieczyszczaniem wód, negatywnymi skutkami palenia odpadów. Scenariusz skonstruowany jest w taki sposób, by najmłodsi zrozumieli wagę problemu i poczuli, że stan środowiska naturalnego zależy także od nich. Bohaterka spektaklu „zaraża” wręcz widzów swoją pasją- ekologią a rówieśnicy idą w jej ślady. Doskonała zabawa czeka nie tylko najmłodszych. Czyż, jako dorośli nie powrócimy z sentymentem do czasów dzieciństwa? Czyż w tej zabawnej, pełnej dziecięcej intrygi rozgrywce nie ujrzymy siebie z dawnych lat? Powrót do tych beztroskich dni i spojrzenie w przeszłość uświadomi nam jak drobne sprawy miały niegdyś ogromne znaczenie a jak bardzo w dorosłym życiu bagatelizujemy poważne zagadnienia.

Czas trwania: około 70 minut
Scenariusz i reżyseria: Barbara Sęk;
Występują: Natasza Słysz- Czaja, Barbara Sęk, Dariusz T. Cywka; Scenografia i kostiumy: Joanan Potocka;
Muzyka ( aranżacja): Studio Muza

Podczas trwania spektaklu Dzieci uczestniczą w jego tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, Poznają kulisy teatru.

BILETY: NORMALNY 14 ZŁOTYCH, ULGOWY 12 ZŁOTYCH,

TEATR OTWARTY „TO”
scena teatru, D.K. Podgórze KINOTEATR WRZOS
ul. Zamoyskiego 50,
www.teatrto.art.pl
rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl
kasa biletowa tel. (012) 6561050, (500) 289881
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj