Najlepszy prezent dla dziecka
fot. Fb Susie Aldershof Van Metre

List z nieba - najwspanialszy prezent, jaki możemy dać dziecku. Nic nie kosztuje!

Żałujemy, że nie wpadłyśmy na ten pomysł wcześniej. Jeśli masz małe dziecko, to masz szanse sprawić mu najbardziej niezwykły prezent.
Marta Kabulska
Najlepszy prezent dla dziecka
fot. Fb Susie Aldershof Van Metre
Dziewczyna, którą widzisz na zdjęciu, otrzymała w dniu swoich 18-tych urodzin prezent, który będzie wspominać i wracać do niego pewnie do końca życia. To coś, co nigdy się nie znudzi i w dodatku nic nie kosztuje. Co to takiego? 

Na pomysł tego prezentu wpadła jej mama, gdy dziewczynka miała roczek. Poprosiła, by jej bliscy napisali listy, które dziewczynka otworzy dopiero w dniu swoich 18-tych rodzin. Taka kapsuła czasu. Prezent stał się tym bardziej wyjątkową pamiątką, gdyż 7 z 25 nadawców (w tym dziadek) już nie żyją, stąd nazwa „list z nieba”. 

- Płakaliśmy i śmialiśmy się przez całą noc – opowiada mama dziewczynki. Prosi też: „Jeśli masz małe dziecko, proszę, podziel się tym pomysłem. To było niesamowite”.
 

Podoba wa się ten pomysł? Przygotowujecie dla dzieci podobne pamiątki? Napiszcie w komentarzach. 

Zobacz też: Dał żonie prezent – wziął udział w symulacji porodu
 
Redakcja poleca: Zabawki, które rozwijają – co kupić pod choinkę dla malucha?
W grudniu pojawia się coroczny dylemat związany z zakupem świątecznych prezentów. I chociaż każdemu maluchowi frajdę sprawi zabawka, to czy wiesz, jaką konkretnie wybrać, aby pojawił się błysk w oku? Podpowiadamy, jaka niespodzianka będzie idealna dla najmłodszych.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy