Apel do zmęczonej mamy
fot. Fotolia

"Droga zmęczona mamo, musisz mnie wysłuchać..." – ten list podbija internet!

Takich słów wsparcia potrzebuje każda młoda mama. Koniecznie przeczytaj ten list!
Hanna Szczesiak
Apel do zmęczonej mamy
fot. Fotolia
Leslie Means, mama trójki dzieci, wie, czego boją się wszystkie mamy: że nie są dość dobre dla swoich dzieci i popełniają błędy. Leslie napisała wzruszający list zaadresowany do wszystkich mam, które są zmęczone, wątpią w siebie i mają dość. Przeczytaj, co napisała!

"Musisz coś zrozumieć..."

"Kochana zmęczona mamo, musisz mnie wysłuchać. Musisz coś zrozumieć. Cokolwiek robisz dla swojego ukochanego dziecka, robisz to dobrze. Rozumiesz mnie? Robisz to dobrze. Nie pozwól swoim koleżankom albo koleżankom koleżanek, mamie, księdzu, sąsiadowi czy komukolwiek innemu wmówić sobie coś innego. Obiecaj mi to, dobrze? Obiecaj, że będziesz ufać swoim instynktom. Widzisz te butelki? Są moje... po odciąganiu. Prawa pierś zawsze produkuje więcej mleka niż lewa. Jak widać" – napisała Leslie. Przyznała, że odciągała pokarm dla swojego 5-miesięcznego synka, którego karmi naprzemiennie mlekiem z piersi i mieszanką modyfikowaną. Pomimo tego malec rośnie jak na drożdżach i jest okazem zdrowia.
 

"Dzielę się tym zdjęciem, bo chcę, żebyś uwierzyła w siebie. Chcę, żebyś wiedziała, że to, co robisz, jest dobre. Posłuchaj. Kochasz swoje dziecko, prawda? Robisz wszystko, żeby zapewnić mu jak najlepsze życie, prawda? To świetnie. Ty jesteś świetna. Słyszysz mnie? Tak naprawdę? Mamo, jesteś idealna. Nawet jeśli karmisz butelką, karmisz piersią, uczysz dzieci w domu, posłałaś je do publicznej szkoły, kupiłaś im telefon, gdy miały 7 lat. [...] Nie słuchaj nikogo, słuchaj instynktu macierzyńskiego. Bóg dał go matkom z jakiegoś powodu. Uwierz w to. Uwierz, że wychowujesz swoje dzieci w najlepszy możliwy sposób" – dodała Leslie.

Podpisujemy się pod słowami Leslie!

Zobacz także: Szczery do bólu list: "Do 30-letnich mam – to minie!"

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Źródło: Facebook
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 8 głosy

Zobacz także

Popularne tematy