GRY
 
 

Listopad w Centrum Kultury w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza dzieci na wydarzenia.

logo Centrum Kultury Piaseczno
7.11.2011 – godz. 9.30 i 11.00
Teatralny Poranek
Sala Domu Kultury - ul. Kościuszki 49
Wstęp 10 zł

13.11.2011 - godz. 16:00
Bajkowa Niedziela
Sala Domu Kultury - ul. Kościuszki 49
Wstęp: 10 i 5 zł

przedstawienie pt. „Pani Jesień dary niesie” 
Oczywiście głównym bohaterem  będzie   Pani Jesień  oraz Świstak. Zobaczymy przygody, jakie przeżywają  zwykle o tej porze roku - we wrześniu robią porządki w swoim gospodarstwie, zbierają owoce i warzywa (dary jesieni) i robią z nich przetwory i zapasy na zimę. W październiku przeżywają straszną przygodę z burzą, walczą z ulewnym deszczem i piorunami, żegnają ptaki odlatujące  do ciepłych krajów.  W listopadzie natomiast szykują się do zimowego snu i powitania zimy.  W przedstawieniu usłyszymy wiele piosenek -   „Zakatarzony wrzesień”, „Tydzień owocowy”, „Jesienny deszcz” i „Szumi wiatr na do widzenia”.

14.11.2011 - godz. 09:00
Bajki Muzyczne "Wiolinka i Basik w Krainie Muzyki"
Sala Domu Kultury - ul. Kościuszki 49
Wstęp: 7 zł

27.11.2011 - godz. 16:00

Bajkowa Niedziela
Sala Domu Kultury - ul. Kościuszki 49
Wstęp: 5 i 10 zł

przedstawienie pt. „Zimowa opowieść” , z udziałem lalek ,oraz wspaniałych aktorów wielokrotnie występujących już na naszej scenie  – Anny oraz Andrzeja Musiał.
Zobaczymy jak nieposłuszna dziewczynka nie może doczekać się przyjścia Mikołaja i pisze do niego list. Wyruszy także w wyprawę podczas której będzie miała wiele przygód- spotka na przykład owieczkę i pasterzy idących do szopki. Przygody te bardzo wpłyną na zachowanie dziewczynki i stosunek do otaczającego ją świata- postanowi być grzeczna i pomagać we wszystkim babci. Usłyszymy kolędy , oraz ujrzymy świąteczne zwyczaje- zimowo , mikołajowo i bardzo wesoło. Przedstawienie wprowadzi nas w czas magii Świąt  Bożego Narodzenia.
Zobaczymy jak nieposłuszna  dziewczynka nie może doczekać się przyjścia Mikołaja, więc pisze do niego list . Postanowi  wyruszyć w bardzo ciekawą wyprawę  podczas której  będzie miała wiele przygód  m.in.  spotka owieczkę oraz   pasterzy idących do szopki, dzięki czemu zmieni swoje zachowanie i postanowi   być grzeczna i pomagać babci.  Zimowo, mikołajowo, nastrojowo i wesoło.  Usłyszymy kolędy, oraz ujrzymy zwyczaje świąteczne.  Przedstawienie interaktywne w rozśpiewany i  zabawny sposób wprowadzi odbiorcę w zimowy czas mikołajek i przygotowań do świąt.

więcej »

Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj