GRY
 
 

Lokomotywa - spektakl dla dzieci, 27.02 - 28.04 Warszawa

Stacje dziecięce MiniMini+ i teleTOON+ zapraszają najmłodszych na przedstawienie pt. „Lokomotywa”, którego premiera odbędzie się w środę, 27 lutego Teatrze Powszechnym w Warszawie.

lokomotywa, teatr, spektakl
fot. materiały prasowe
Stacje dziecięce MiniMini+ i teleTOON+ świętują Rok Tuwima. Z tej okazji zapraszają najmłodszych na przedstawienie pt. „Lokomotywa”, którego premiera odbędzie się w środę, 27 lutego Teatrze Powszechnym w Warszawie.
 
Stacje telewizyjne MiniMini+ i teleTOON+ wspierają rodziców w procesie wychowawczym, edukują oraz prezentują wartościowe bajki i programy własne. Chcąc uczcić Rok Tuwima, a także dbając o rozwój najmłodszych i upowszechnianie polskiej kultury, objęły patronatem spektakl „Lokomotywa”. Przedsięwzięcie to doskonale wpisuje się w edukacyjną politykę i charakter obu kanałów.
 
Spektakl „Lokomotywa” w reżyserii Piotra Cieplaka, laureata Feliksa Warszawskiego za "Opowiadania dla Dzieci" według Isaaka Singera,  jest w całości oparty na popularnych wierszach Juliana Tuwima. To powrót do twórczości poety, którą każdy Polak pamięta z dzieciństwa oraz okazja do zaprezentowania jej maluchom w nowoczesnej i atrakcyjnej formie. Brawurowe wykonanie znanych utworów takich, jak: Lokomotywa, Pan Hilary, Ptasie radio czy Zosia Samosia, nadaje im nowe, zaskakujące brzmienie i wprowadza małych widzów w magiczny świat literatury – mądry i dowcipny. 
 
Występują: Eliza Borowska, Maria Robaszkiewicz, Olga Sawicka, Mariusz Benoit, Andrzej Mastalerz, Sławomir Pacek
 
„Lokomotywa”
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie
Premiera 27 lutego 2013
 
Kolejne spektakle: 
28 lutego, godz. 11.00 i 18.00
16, 17 marca, godz. 12.00 i 17.00
19 marca, godz. 11.00
5, 9 kwietnia, godz. 18.00
6, 7 kwietnia, godz. 12.00 i 17.00
26 kwietnia, godz. 17.00
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?
Doładuj
Przeładuj