Niecodzienny poród przed komisariatem
fot. Fotolia

Co za poród! Niełatwo rodzić w TAKICH warunkach, brawa dla tej mamy!

"W ciągu dwóch minut na świat przyszło dziecko" – powiedziała jedna z kobiet asystujących przy porodzie. Jak to możliwe, że poród trwał tak krótko? Sprawdź!
Hanna Szczesiak
Niecodzienny poród przed komisariatem
fot. Fotolia
Rebecca Fox została wypisana ze szpitala, bo nic nie wskazywało na to, że w najbliższym czasie zacznie rodzić. W drodze do domu poczuła, że małych pojawi się na świecie wcześniej, niż przypuszczali lekarze!

"W ciągu dwóch minut na świat przyszło dziecko"

Mama Rebeki zatrzymała samochód przed komisariatem Chiswick w Londynie. Po kilku minutach zaczęła się pojawiać główka dziecka. Babcia zaczęła wzywać pomocy. Na szczęście, jej krzyk usłyszały policjantki z pobliskiego komisariatu. Kobiety przybiegły do samochodu i pomogły odebrać poród.

"Usłyszałam krzyki kobiety na parkingu, więc wyjrzałam przez okno i była tam także młodsza kobieta w samochodzie, która trzymała stopy na desce rozdzielczej. Pomyślałam, że może rodzić" – powiedziała jedna z funkcjonariuszek. "Zbiegłam po schodach i zawołałam policjantkę, która schodziła, wybiegłyśmy. W ciągu dwóch minut na świat przyszło dziecko. Na całe szczęście, dosłownie w tym samym momencie, obok nas przechodził lekarz i sprawdził, czy wszystko jest w porządku" – dodała.

Baby boy delivered in #Chiswick police station carpark by PC and member of staff... https://t.co/AXMUkJtHbf pic.twitter.com/Gl6BA7SXj0


Z wdzięczności, Rebecca obiecała policjantkom, że nazwie syna Bobby (to potoczne brytyjskie określenie na policjanta). W komunikacie wydanym w poniedziałek, 26 czerwca, londyńska policja poinformowała, że mama i chłopiec mają się dobrze.


Zobacz także: Szokująca metoda na szybki poród! Ciężarne narażają życie dzieci!

Źródło: getwestlondon.co.uk, bbc.co.uk, tvn24.pl
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: co pomoże przyspieszyć poród? Bezpieczne i naturalne sposoby
Żeby przyspieszyć poród naturalnymi sposobami, trzeba przede wszystkim pamiętać o bezpieczeństwie. Nie wszystkie domowe metody wywoływania porodu są polecane przez lekarzy i położne. Co stosować na przyspieszenie porodu, żeby nie wyrządzić dziecku krzywdy? Podpowiadamy.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy