Legoland Halloween, miasteczko
fot. materiały prasowe

Halloween w Legolandzie: dolecisz bezpośrednio LOT-em z Warszawy

Jesteś fanem klocków Lego i lubisz klimat Halloween? Mamy dla ciebie świetną wiadomość. Już w październiku w Lego Billund rusza impreza halloweenowa! LOT uruchomiło połączenia, dzięki którym dolecisz do Legolandu bezpośrednio z Warszawy. Sprawdź jakie atrakcje będą czekać na przybywających gości!
Legoland Halloween, miasteczko
fot. materiały prasowe
Choć minęły już słoneczne dni, a wakacje dobiegły końca, powodów, aby odwiedzić jesienią krainę rodzinnej rozrywki - LEGOLAND w duńskim Billund – nadal jest wiele. W październiku zapraszamy dzieci i rodziców na festyn halloweenowy!

Co będziesz możesz zobaczyć na imprezie halloweenowej?

Nieco zabawnej grozy wkradnie się do parku rozrywki LEGOLAND Billund, gdy rozpocznie się impreza halloweenowa! W październiku na małych gości czeka wiele atrakcji. Będą mogli wybrać się z rodzicami na poszukiwania mrocznych, ale sympatycznych istot ukrywających się w niewielkich chatkach. Ponadto cały park zostanie wypełniony przyjemnie groźnymi dekoracjami z klocków LEGO: przyprawiającymi o gęsią skórkę sztucznymi robakami i innymi dziwacznymi postaciami. Dzieci będą mogły wziąć także udział w budowaniu z klocków LEGO lub we wspinaczce na ogromną dynię stworzoną z ponad 100 000 klockowych elementów.

Do Billund możecie dolecieć z Warszawy nowymi połączeniami LOT-u!
Redakcja poleca: Zrób z nami słodkie kosteczki na Halloween
Zobacz, jak w kilka minut zrobić z dziećmi pyszne i efektowne słodkości na Halloween.Kilka zdjęć na zachętę

Zobacz, jak wspaniale możecie bawić się w Legoland Billund w czasie Halloween:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy