GRY
 
 

Lotta z ulicy Awanturników - audiobook dla dzieci

Czy zły sen i drapiący sweterek to wystarczający powód, żeby mieć zły humor? Jak najbardziej. Dla Lotty jest to również wystarczająca przyczyna, żeby wyprowadzić się z domu. Czy na zawsze? I co na to jej rodzice? Posłuchajcie sami.

Lotta z ulicy Awanturników, Edyta Jungowska, audiobook
fot. materiały prasowe
„Lotta z ulicy Awanturników” to historia, a w zasadzie historyjka, pięcioletniej dziewczynki, która pewnego dnia obudziła się w złym humorze, i postanowiła swoimi fochami zadręczyć cały dom. Wpada przez to w coraz większe tarapaty, bo jak przystało na panieneczkę w jej wieku, nie potrafi przyznać się do błędu.

Astrid Lindgren w dowcipny sposób opowiada o typowym dla maluchów uporze oraz poddaje rodzicom pomysł, jak sobie z nim poradzić. Nic na siłę – zdaje się twierdzić pisarka, stając się jednocześnie prekursorką bezstresowego wychowania dzieci.

Historia Lotty była jedną z ulubionych opowieści wielkiego szwedzkiego reżysera Ingmara Bergmana. Gwarantujemy, że gdy ją poznasz, zakochasz się w niej równie głęboko.

Audiobook jest skierowany do dzieci w wieku 0 – 4 lata.

Książka ze Złotej Listy Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom

Lotta z ulicy Awanturników
Sugerowana cena: 24,99
Do nabycia w salonach Empik i najlepszych księgarniach
Redakcja poleca: Dziś największym zagrożeniem dla rozwoju dziecka jest zwykły smartfon [ROZMOWA Z EKSPERTEM]
- To obowiązkiem dorosłych jest dopilnować, by nasze dzieci korzystały z mediów w sposób bezpieczny i sprzyjający rozwojowi. - wyjaśnia psycholog, Aleksandra Piotrowska.
Doładuj
Przeładuj