GRY
 
 

LUCKY YOU - Pokerowy blef

Miłość to największe ryzyko!


12lucky167.jpgMiłość to największe ryzyko!

Galapagos i Warner Bros przedstawiają wydanie DVD filmu Curtisa Hansona z Drew Barrymore, Ericiem Baną i Robertem Duvallem w rolach głównych - „Lucky you - Pokerowy blef”.

Na płycie oprócz filmu znajdą się dodatki specjalne: „Gracze przy stoliku”, „Gra w otwarte karty – blefowanie na planie” oraz sceny dodatkowe.

O filmie
Billie Offer (Drew Barrymore, „Prosto w serce”, „Aniołki Charliego”) przyjeżdża do Las Vegas w nadziei, że zrealizuje swoje marzenia. Pragnie rozpocząć nowe życie jako piosenkarka – z dala od dotychczas dobrze jej znanych zadymionych i prowincjonalnych klubów – a Vegas ze swoim przepychem i doskonałą rozrywką zdaje się być do tego idealnym miejscem.

Huck Cheever (Eric Bana, „Troja”, „Helikopter w ogniu”) to profesjonalny lecz nałogowy gracz karciany, który w miłości przeciwnie niż przy zielonym stoliku, gra lekko, unikając zaangażowania się w poważny związek. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze uroczą Billie i aby zdobyć jej względy, musi nauczyć się traktować miłość, inaczej jak do tej pory : powinien zaufać swojemu sercu. Staje też do karcianego wyścigu po główną wygraną w Światowych Zawodach Pokerowych – $10 000 – pomimo, a może właśnie dlatego, że podczas turnieju może stanąć oko w oko ze swoim dawno niewidzianym ojcem (Robert Duvall), legendą pokera i niepokonanym zwycięzcą zawodów.
Las Vegas to z pewnością miejsce, gdzie każdy znajdzie doskonała rozrywkę i … miłość. A udowadnia to reżyser „Tajemnic Los Angeles” i „8. Mili”, Curtis Hanson, który napisał scenariusz do filmu razem ze zdobywcą Nagrody Akademii® Ericiem Rothem („Forrest Gump”). Przekonaj się, że w miłości i kartach wszystkie chwyty są dozwolone!

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj