dziwne imię dla córki
fot. Adobe Stock

Ludzie ŚMIEJĄ się z dziwnego imienia jej córki: „Uwielbiam te złośliwe komentarze!”

Mama nowo narodzonej dziewczynki jest dumna z imienia, jakie razem z mężem wybrali dla córki. Dziwne i nietypowe imię wzbudza jednak wesołość u obcych ludzi, a co gorsza, bywa też powodem kpin i żartów. Kobieta nie przejmuje się jednak złośliwościami, a wręcz przeciwnie − przyznała, że sama uwielbia czytać niewybredne komentarze w sieci.
Magdalena Drab
dziwne imię dla córki
fot. Adobe Stock
Olivia von Halle ​​cieszy się, że ​​unikalne imiona jej dzieci dają ludziom w internecie tyle rozrywki i twierdzi, że ich złośliwe komentarze wywołują u niej szczery śmiech. Nietypowe imię postanowiła dać nie tylko córce, ale i dwóm starszym synom.

Dziwne imię dziecka powodem kpin. Mama: śmieszy mnie to!

Olivia i Hugo von Halle z Anglii zdecydowali, że trójka ich dzieci będzie mieć bardzo nietypowe imiona. Niedawno para ogłosiła narodziny swojej córeczki, publikując krótkie ogłoszenie w gazecie „The Times”. Gdy ludzie zorientowali się, jak dziwacznie nazwali swoje dzieci, w sieci zaroiło się od zgryźliwych komentarzy. Ogłoszenie brzmiało:

„23 lutego 2021 Olivia i Hugo [powitali na świecie] córkę, Tryptyk Alabamę Bliss, siostrę Dionizosa i Hieronima”.

Pełne imiona starszych braci dziewczynki są równie oryginalne: Dionizos Cosmo Chaos i Hieronymus Vladimir Azax.

Ludzie żartują sobie z imion dzieci, ale Olivia zupełnie się tym nie przejmuje. „Im bardziej złośliwe [komentarze], tym lepiej. Bardzo mnie to śmieszy” − powiedziała rozbawiona mama portalowi mirror.co.uk. I w ramach wyjaśnienia dodała: „Sama mam najpopularniejsze imię w Wielkiej Brytanii, każdego roku rodzą się tysiące Olivii. [Imiona moich dzieci] to moja reakcja na bycie przez całe życie zwykłą Liv. Chciałam, aby moje dzieci miały coś bardziej niezwykłego”.

Zobacz też:
Redakcja poleca: 5 rad jak wybrać imię dla dziecka
Czas ucieka, brzuch rośnie, a ty wciąż nie wiesz, jakie imię wybrać dla dziecka? Sprawdź, o czym należy pamiętać, wybierając imię dla dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy