Łukasz Piszczek powitał na świecie dziecko
fot. screen/instagram.com/lukaszpiszczek_lp26

Łukasz Piszczek został tatą! Jakie imię wybrał dla dziecka?

Piłkarz podjął trudną decyzję, by opuścić zgrupowanie reprezentacji i być przy narodzinach dziecka. Okazało się jednak, że maluch miał inne plany i trzeba było trochę poczekać. Szczęśliwi rodzice wreszcie się doczekali. Gratulujemy!
Weronika Zagojska
Łukasz Piszczek powitał na świecie dziecko
fot. screen/instagram.com/lukaszpiszczek_lp26
Polski piłkarz, Łukasz Piszczek (33 l.), został tatą! To już co prawda trzecie dziecko sportowca, ale pierwszy synek! Piłkarz i jego żona Ewa mają już dwie dziewczynki - 7-letnią Sarę i 2-letnią Nelę. Są małżeństwem od 2009 roku. Łukasz Piszczek rzadko uchyla rąbka swojej prywatności. Cała rodzina ma się dobrze, jak czytamy w tweecie klubu Borussia Dortmund, w którym gra Łukasz. Rodzice nadali dziecku coraz modniejsze ostatnio imię męskie - Patryk. Jak wam się podoba?


Więcej szczegółów o "Piszczu" dla fanów!

Tu możecie zobaczyć też długi wywiad z Łukaszem i dowiedzieć się o nim trochę więcej :)
Zapraszamy do wypełnienia ankiety dla czytelniczek mamotoja.pl! Kliknij w grafikę:


Mamotoja.pl gratuluje szczęśliwym rodzicom i wita małego Patryka na świecie! Jak donosiły media, Łukasz Piszczek, opuścił zgrupowanie i mecze towarzyskie reprezentacji Polski w połowie marca, z Nigierią i Koreą Południową, właśnie dlatego, by móc być przy narodzinach syna. Okazało się jednak, że to był fałszywy alarm, a mały Patryk postanowił jeszcze trochę posiedzieć w brzuchu u mamy.

Jedyne zdjęcie rodzinne, które opublikował Łukasz Piszczek na swoich profilach społecznościowych do tej pory pochodzi aż z 2015 roku, z czasów jeszcze przed narodzinami młodszej córeczki. 

Kibicujecie Łukaszowi? Chętnie czytacie o życiu prywatnym i dzieciach naszych piłkarzy z reprezentacji?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy