Łukasz Piszczek powitał na świecie dziecko
fot. screen/instagram.com/lukaszpiszczek_lp26

Łukasz Piszczek został tatą! Jakie imię wybrał dla dziecka?

Piłkarz podjął trudną decyzję, by opuścić zgrupowanie reprezentacji i być przy narodzinach dziecka. Okazało się jednak, że maluch miał inne plany i trzeba było trochę poczekać. Szczęśliwi rodzice wreszcie się doczekali. Gratulujemy!
Weronika Zagojska
Łukasz Piszczek powitał na świecie dziecko
fot. screen/instagram.com/lukaszpiszczek_lp26
Polski piłkarz, Łukasz Piszczek (33 l.), został tatą! To już co prawda trzecie dziecko sportowca, ale pierwszy synek! Piłkarz i jego żona Ewa mają już dwie dziewczynki - 7-letnią Sarę i 2-letnią Nelę. Są małżeństwem od 2009 roku. Łukasz Piszczek rzadko uchyla rąbka swojej prywatności. Cała rodzina ma się dobrze, jak czytamy w tweecie klubu Borussia Dortmund, w którym gra Łukasz. Rodzice nadali dziecku coraz modniejsze ostatnio imię męskie - Patryk. Jak wam się podoba?


Więcej szczegółów o "Piszczu" dla fanów!

Tu możecie zobaczyć też długi wywiad z Łukaszem i dowiedzieć się o nim trochę więcej :)
Zapraszamy do wypełnienia ankiety dla czytelniczek mamotoja.pl! Kliknij w grafikę:


Mamotoja.pl gratuluje szczęśliwym rodzicom i wita małego Patryka na świecie! Jak donosiły media, Łukasz Piszczek, opuścił zgrupowanie i mecze towarzyskie reprezentacji Polski w połowie marca, z Nigierią i Koreą Południową, właśnie dlatego, by móc być przy narodzinach syna. Okazało się jednak, że to był fałszywy alarm, a mały Patryk postanowił jeszcze trochę posiedzieć w brzuchu u mamy.

Jedyne zdjęcie rodzinne, które opublikował Łukasz Piszczek na swoich profilach społecznościowych do tej pory pochodzi aż z 2015 roku, z czasów jeszcze przed narodzinami młodszej córeczki. 

Kibicujecie Łukaszowi? Chętnie czytacie o życiu prywatnym i dzieciach naszych piłkarzy z reprezentacji?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Relacje ze znajomymi po porodzie – film
Każda młoda mama świata poza swoim dzieckiem nie widzi. Jak rozmawiać z przyjaciółmi, aby nie zanudzić ich historiami o pieluszkach podpowiada psycholog Adriana Klos.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy