21 lat i 4 dzieci to nie jest powód do dumy?
fot. tik tok christacelia

Ma 21 lat, 4 dzieci i... jest z tego dumna

Christa ma 21 lat i w grudniu powita na świecie swoje 4 dziecko. W związku z tym nie wszyscy uważają, że ma powód do dumy… Jej czwarta ciąża w tak młodym wieku wywołuje skrajne emocje internautów.
21 lat i 4 dzieci to nie jest powód do dumy?
fot. tik tok christacelia
Christa od pewnego czasu publikuje filmiki na temat macierzyństwa. Swego obecnego męża i ojca swych pociech poznała sześć lat temu. Od 2018 roku urodziła trójkę dzieci i w okolicach Bożego Narodzenia spodziewa się kolejnego potomka. Filmik, na którym Christa pokazuje, że nie bierze sobie do serca złośliwych komentarzy – szybko zrobił w sieci prawdziwą furorę.

Zakochana w dziecku, nie dba o to, co mówią inni

Dziewczyna głaska się na nim po swym ciążowym brzuchu i w odpowiedzi na słowa, że nie ma powodów do dumy - odpowiada tekstem piosenki Leony Lewis, którą słychać w tle: „But I don’t care what they say I’m in love with you” (Ale mnie nie obchodzi co mówią ludzie, jestem w tobie zakochana).
Christa zabiera również głos w dyskusji, która toczy się wśród komentujących filmik. Między innymi odpowiada na zarzuty, jakoby z powodu pobierania zasiłków była na utrzymywana przez podatników. Spokojnie wyjaśnia, że nie korzysta z pomocy społecznej, ponieważ jej mężowi udaje się zarobić na życie całej rodziny.

Młoda ale silna

Christa przyznaje też, że planowali z mężem tylko troje dzieci, ale będąc w czwartej ciąży nie może doczekać się swego „bożonarodzeniowego” maleństwa. Ktoś skomentował to słowami: „Wszyscy jesteśmy zaplanowani”.
Wśród komentarzy nie brakuje również gratulacji. Oraz słów uznania.
„Twoje dzieci wyglądają na zadbane. Jeśli kochasz je i troszczysz się o nie – nikogo nie powinno obchodzić ile masz lat”.
„Nie martw się tym, co mówią inni. Mam 24 lata i jestem w ciąży z czwartym dzieckiem”
„Musisz być piekielnie silną kobietą”
„P… negatywne komentarze. To twoje życie i – tak długo jak dzieci są bezpieczne i pod dobrą opieką – wszyscy powinni to szanować”.
 
@christacelia

like it’s a CHRISTMAS BABY🥺im so excited. ##fyp ##christmasbaby ##TargetHalloween ##youngmom ##29weekspregnant

♬ original sound - rein 🦋🌼🍯

 
Źródło: The Sun/ Tik Tok christacelia 
 
Zobacz także:
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy