Britni Church rodzina
fot. Instagram

Ma 32 lata, 12 dzieci i nie mówi „nie” kolejnym ciążom

Blogerka Britni Church pokazuje na Instagramie i TikToku, jak wygląda życie w tak licznej rodzinie. Niestety każdego dnia musi mierzyć się także z falą hejtu.
Dominika Bielas
Britni Church rodzina
fot. Instagram
Britni Church ma 32 lata i mieszka w Arkansas City w stanie Kansas ze swoją gromadką dzieci. Podczas gdy jej rówieśniczki niekiedy jeszcze nie zaczęły myśleć o rodzinie, ona ma już 12 dzieci! Dumna mama bardzo cieszy się z tak licznego potomstwa. Ponieważ jej rodzina od lat wzbudza wiele emocji, kobieta postanowiła założyć profil na Instagramie i TikToku, by codziennie opowiadać, jak wygląda jej życie, a także, by znormalizować obraz wielodzietności. 

32-latka zaszła w pierwszą ciążę w wieku zaledwie 15 lat. Choć nigdy nie brała pod uwagę posiadania tak licznego potomstwa, bardzo się cieszy, że ma tak dużą rodzinę. Kobieta przyznaje otwarcie, że dzieci nie mają jednego ojca. Ojcem najstarszej piątki: Crizmana, Jordana, Caleba, Jace’a i Cadence’a jest jej były mąż. Po bolesnym rozstaniu kobieta chciała odreagować i zaczęła często imprezować. Gdy na świat przyszła Jesalyn, kobieta samotnie wychowała szóstkę dzieci. Po trzech latach poznała swojego obecnego męża, z którym ma kolejną szóstkę: Silasa, Olivera, Ashera i Abla, Rowyn i June.

Za dużo dzieci?

Kobieta wyznaje, że niestety często musi się mierzyć z nieprzyjemnymi komentarzami. Wiele osób uważa, że nie pracuje i żyje tylko z zasiłków. Britni Church apeluje, by nie oceniać rodzin wielodzietnych w ten sposób. Ona sama nie pobiera żadnej pomocy socjalnej, ale też nie krytykuje innych rodzin, które z takiej pomocy korzystają. Nieraz także spotyka się z komentarzami, że ma zbyt dużo dzieci, że nie powinna mieć więcej. Często jest także pytana, czy planuje mieć więcej dzieci. Twierdzi, że raczej nie, ale nie wyklucza kolejnych ciąż na 100 proc.
 

Na szczęście rodzina ma do czynienia nie tylko z internetowymi trollami. Wiele osób podziwia i wspiera kobietę, a także zadaje pytania dotyczące codzienności jej rodziny. Britni Church chętnie dzieli się ciekawostkami ze swojego życia. Dla przykładu tygodniowo wydaje ok. 300 dolarów na zakupy spożywcze (ok. 1200 zł) i kupuje m.in. pięć opakowań płatków śniadaniowych, 66 kartonów mleka czy 600 pieluch. Kobieta pokazuje także, jak wyglądają ich wspólne wyjścia na miasto, czy jazda samochodem.
 

Źródło: thesun.co.uk

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy