Maciej Dowbor uniknął wypadku
fot. Instagram

Maciej Dowbor cudem uniknął śmierci na drodze. Jechał z córką!

Maciej Dowbor pokazał w sieci film, na którym widać niebezpieczną sytuację drogową. Dziennikarz jechał samochodem razem z córką. W ostatniej chwili uniknęli zderzenia!
Magdalena Drab
Maciej Dowbor uniknął wypadku
fot. Instagram
Maciej Dowbor zamieścił w internecie szokujący film – to ostrzeżenie dla wszystkich kierowców i apel o ostrożną jazdę. Dziennikarz przyznał, że po całym zdarzeniu był roztrzęsiony, tym bardziej że jechał z dzieckiem.

Maciej Dowbor uniknął wypadku. Ma apel do kierowców!

Prezenter napisał wprost: ktoś próbował go zabić albo przynajmniej zrobić poważną krzywdę jemu i jego dziecku. Ojciec wiózł samochodem córkę, gdy jadąca z boku ciężarówka z pełną prędkością zajechała mu drogę. Pirat drogowy przejechał na czerwonym świetle i mało brakowało, by uderzył w bok auta Macieja Dowbora. Dziennikarz nie krył oburzenia:

„UWAGA. Miejcie oczy dookoła głowy! Nigdy nie wiesz, kiedy ktoś spróbuje Cię zabić albo przynajmniej zrobić krzywdę Tobie i Twojej rodzinie! Wczoraj pirat drogowy w białej furgonetce wjechał na czerwonym świetle prosto przed moją maskę samochodu! Tylko jakimś cudem udało mi się odbić i wyhamować! Jechałem z moją córką i nie ukrywam, że byłem roztrzęsiony” – napisał pod filmem zarejestrowanym przez kamerę jadącego za nim motocykla.

Dziennikarz dodał, że sam też zamontuje w aucie kamerę, by zawsze mieć pewność, co zaszło na ulicy.

Podobnie jak Maciej Dowbor apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów drogowych. Ta sytuacja mogła skończyć się tragicznie!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy