Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
fot. ONS.pl

Maciej Dowbor zdradza, jak mijają ostatnie chwile przed porodem Asi

Czy wszystko jest już przygotowane na narodziny drugiego dziecka znanej pary?
Milena Oszczepalińska
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
fot. ONS.pl
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rozpoczęli już wielkie odliczanie przed drugim porodem aktorki. Czy wszystko mają już przygotowane i jak na wieść o rodzeństwie reaguje pierwsza córka pary? Zdradza Maciej Dowbor!

Maciej Dowbor wyjawił, czy drugie dziecko to dla niego powód do radości

Prezenter w wywiadzie udzielanym dla Party.pl wyznał, że ma wiele powodów do radości, ma przecież piękną żonę i wspaniałą córkę. Ale oczywiście wieść o tym, że po raz drugi zostanie ojcem również sprawia mu ogromną radość. A ponieważ już do rozwiązania zostało już naprawdę niewiele, aktor tym mocniej się cieszy i to przeżywa.
Redakcja poleca: Wybieramy pierwszą zabawkę - przytulaczka dla niemowlaka - film
Dowiedz się, po co niemowlakowi zabawka. Sprawdź, co to są przytulaczki i zobacz te najpiękniejsze.

Jak na wieść o rodzeństwie reaguje 8-letnia Janinka, pierwsza córka Joanny i Macieja?

Takie wydarzenie chyba w każdym domu powoduje, że wszyscy się nie mogą doczekać, wszyscy są szczęśliwi. Oczywiście jest z tym związana jakaś tam nerwowość, ale tak, wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi” - przyznał prezenter w rozmowie z dziennikarzem. Pierwsza córka znanej pary ma już 8 lat, więc pewnie z dużą świadomością oczekuje przyjścia na świat małej siostrzyczki. I tym bardziej nie może się jej doczekać!

A czy Asia i Maciek wszystko już przygotowali dla maleństwa?

Wydawać by się mogło, że para już siedzi i czeka na to, kiedy na świat przyjdzie ich druga córeczka, a tu okazuje się, że nie do końca. Nie wszystko jeszcze jest skompletowane z myślą o potrzebach noworodka. Na pytanie Party.pl o to, czy Joanna i Maciej wszystko już przygotowali dla drugiego dziecka, prezenter oznajmił jedynie: „Jak to mówią, te sprawy są in progress”. Radzimy się pospieszyć, do porodu aktorki zostało już niewiele czasu!

A jak było u was? Miałyście całą wyprawkę zebraną wcześniej, czy odkładałyście to na ostatnią chwilę?

Zobacz też: Weronika Rosati nie chce rodzić w Polsce! A gdzie?

Źródło: Party.pl
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy