Maciej Dowbor został nazwany zboczeńcem
fot. Instagram/maciej_dowbor

Maciej Dowbor został nazwany „zboczeńcem”. Ostro odpowiedział na krytykę internautów

Zdjęcie Macieja Dowbora z córką bardzo oburzyło internautów. Został on nawet nazwany „zboczeńcem”. Dziennikarz ostro, ale bardzo trafnie odpowiedział na negatywne komentarze.
Joanna  Biegaj
Maciej Dowbor został nazwany zboczeńcem
fot. Instagram/maciej_dowbor
Joanna Koroniewska, żona Macieja Dowbora, z okazji Dnia Ojca opublikowała archiwalne zdjęcie swojego męża i córeczki. Pod postem rozpętała się burza. Powodem było to, że prezenter leżał na łóżku w samej bieliźnie, trzymając dziecko na swoich kolanach.

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor postanowił publicznie odnieść się do zarzutów pod swoim adresem. Opublikował na Instagramie post na ten temat. Dziennikarz dobitnie stwierdził, że nie rozumie współczesnego świata: „Czy świat już kompletnie zwariował?! Ja rozumiem polityczną poprawność i piętnowanie patologii. Ale czy facet z własnym dzieckiem na kolanach musi być uznawany za zboczeńca?! Tylko dlatego, że leży w łóżku i nie ma na sobie koszulki?!”.

W kolejnej części wpisu odniósł się do nagości rodziców przy dzieciach, prezentując swój punkt widzenia na ten temat: „Osobiście uważam (ja akurat mam tu na sobie bokserki), że nie ma nic złego w nagości rodziców przy dzieciach… oczywiście do pewnego wieku. Wolę, żeby moje córki zdawały sobie sprawę już od najmłodszych lat, że chłopcy mają »siusiaki«. Może dzięki temu nie będą musiały zaspokajać swojej ciekawości dotyczącej podstaw anatomii, bawiąc się z kolegami w doktora”.

Prezenter zabrał głos także w kwestii tabu związanego z nagością przy dzieciach: „Tworzenie tabu, tajemnicy, zawstydzenia wokół seksualności to budowa fundamentu dla młodych ludzi, którzy później mogą łatwo zostać ofiarami swojej niewinności, ale i niewiedzy! Moje córki wiedzą, czym różni się mamusia od tatusia i dlatego nie robi to na nich żadnego wrażenia. I mam nadzieję, że dzięki temu unikną niepotrzebnych »niespodzianek« ze strony odważnych i chętnych do »pomocy« kolegów!”.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy