Maciej Pela broni Agnieszki Kaczorowskiej
fot. screen Instagram/agakaczor/maciek.pela

Maciej Pela stanął w obronie Agnieszki Kaczorowskiej i doprowadził ją do łez

Hasłem „moda na brzydotę” Agnieszka Kaczorowska rozgrzała internautów do czerwoności. Jedni jej przyklaskiwali, zdecydowana większość krytykowała jednak podejście tancerki do ruchu body positive. Teraz głos zabrał Maciej Pela. Jego słowa zrobiły na młodej mamie ogromne wrażenie!
Hanna Szczesiak
Maciej Pela broni Agnieszki Kaczorowskiej
fot. screen Instagram/agakaczor/maciek.pela
O „modzie na brzydotę” słyszeli już chyba wszyscy. W obszernym wpisie na Instagramie Agnieszka Kaczorowska przyznała, że nie rozumie, dlaczego w dobie mediów społecznościowych tak wiele osób zadowala się „normalnością”, zamiast dążyć do bycia wyjątkowym. Oberwało się ruchowi body positive, ale też tysiącom kobiet, również tych znanych z pierwszych stron gazet, które mają dość sztucznego wizerunku kreowanego na Instagramie.

Maciej Pela broni Agnieszki Kaczorowskiej

Choć temat nieco już ucichł, głos zabrał w końcu Maciej Pela, mąż Agnieszki Kaczorowskiej, który podczas dyskusji wydawał się nieobecny. „Ostatnio usłyszałem, że gdzieś zniknąłem. To prawda… zniknąłem z jednego świata, żeby pojawić się w innym. I tej w nowej rzeczywistości odnalazłem swoją drogę, którą chcę iść do końca życia” – zaczął Maciej Pela.

W dalszej części wpisu młody tata przyznał, że odkąd został mężem, a następnie ojcem, największą wartością w jego życiu jest rodzina. „Każdego dnia jest przy mnie moja najcudowniejsza Agnieszka . I choć ten szlak jest kręty, prowadzi raz w górę, raz w dół, można potknąć się, czy wejść w sam środek burzy, to nie sprawia nam trudności, bo zawsze jesteśmy dla siebie wsparciem. A dziś, pośród szalejącej wichury, powiem tylko – kochanie jestem!”.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są rodzicami niespełna dwuletniej Emilki, wkrótce na świecie pojawi się ich druga córka – Gabrysia. Tancerz podziękował żonie za każdy ich wspólny dzień, za jej miłość i to, co mają najcenniejsze – dzieci. „Jestem twój na zawsze” – skończył.

Czytaj także: Agnieszka Kaczorowska przeprasza za wpis o brzydocie. Takie słowa wystarczą?

Agnieszka Kaczorowska odpowiada mężowi

Słowa męża poruszyły Agnieszkę Kaczorowską. Jak tylko wpis pojawił się na jego profilu, młoda mama udostępniła go również w swoich mediach społecznościowych. Przyznała, że mężowi udało się ją bardzo wzruszyć. „Łzy wzruszenia są lepsze” – odpisał żonie Maciej Pela, sugerując, że ostatnie dni mogły być dla tancerki niezwykle trudne…

Wsparcie bliskich w takich chwilach jest nieocenione.
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska nie chce być tylko kucharką i odźwiernym dla swojej córki
Jaką mamą jest Martyna Wojciechowska? Czy macierzyństwo ją zmieniło? Czy podróże nie przeszkadzają w wychowaniu dziecka? Zobacz, jakie wartości przekazuje córce znana z działalności społecznej również na rzecz kobiet dziennikarka i podróżniczka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy