Maffashion brzuch po ciąży
fot. Instagram

Maffashion pokazała FAŁDY po ciąży. Fanki: „Można się załamać”

Maffashion po raz kolejny pokazała brzuch po ciąży, a fanki narzekają, że wygląda zbyt dobrze. Blogerka nie chce udawać, że po porodzie nie może wrócić do formy, by przypodobać się krytykom. Zdecydowała się jednak pokazać fałdki na brzuchu.
Magdalena Drab
Maffashion brzuch po ciąży
fot. Instagram
Maffashion ma niemal idealny brzuch po ciąży. Krótko po porodzie pochwaliła się płaskim brzuchem i nienaganną figurą, czym wzbudziła złość niektórych fanek. Czy powinna raczej pokazywać niedoskonałości, by nie wpędzać w kompleksy innych mam?

Maffashion pokazała fałdy na brzuchu

Maffashion urodziła synka we wrześniu. Blogerka nie ma problemów z nadwagą po ciąży i nie zamierza udawać, że jest inaczej. Oskarżenia o wpędzanie innych mam w kompleksy potraktowała jednak poważnie i postanowiła na nie odpowiedzieć. 

„Dziś naprawdę komuś ulży, bo zobaczy fałdy” − napisała Maffashion na Instagramie i pokazała... zdjęcie brzucha, którego mogłaby jej pozazdrościć większość młodych mam! 
Maffashion brzuch po ciąży
„Trochę nie rozumiem umieszczania tego typu zdjęcia. Czy jest to reklama nowego dresu, czy może pokazanie ciała "doskonałego" po 2 miesiącach od porodu? To jest ideał, o którym marzy większość kobiet po urodzeniu i patrząc na to zdjęcie, można naprawdę się załamać i popaść w depresję” − denerwują się internautki.

Julia Kuczyńska uznała, że musi stanąć w obronie kobiet, które dobrze wyglądają po ciąży. Czy one mają przepraszać za to, że każdy jest inny? − pyta retorycznie Maffashion.

„Nie będę udawać, że jest masakra, żeby się przypodobać. Ani, że jest idealnie, wręcz lepiej niż przed, żeby zakłamywać rzeczywistość. (...) Cóż, nie załatwię kompleksów wszystkich ludzi na świecie” − skwitowała blogerka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@eppram_official SNAKE 🐍

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Sposoby na jędrny brzuch po ciąży i porodzie - film
Wiotka skóra, rozciągnięta, jakby pomarszczona... Tak wygląda brzuch po ciąży. Bądź z niego dumna, bo dokonał wielkiej rzeczy – nosił nowego człowieka, twoje dziecko. Zarazem jednak nic nie stoi na przeszkodzie, byś mu nieco pomogła wrócić do formy. Jak? Podpowiada kosmetolog Anna Salomon z Kliniki Skin Concept.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy