Maffashion o ranach po cesarce
fot. Instagram

Maffashion leczy rany po cesarce: „przy noworodku nie ma czasu na operacje plastyczne”

Julia Kuczyńska nie epatuje zdjęciami swojego brzucha po porodzie, ale i tak fanki zarzucają jej korzystanie z pomocy chirurga plastycznego. Maffashion zdecydowanie zaprzecza: „miałam cesarkę, rany cięte wciąż się goją!”.
Magdalena Drab
Maffashion o ranach po cesarce
fot. Instagram
Maffashion urodziła zaledwie dwa miesiące temu, a już może cieszyć się figurą, o jakiej marzy wiele młodych mam. Podejrzliwe fanki twierdzą, że idealny wygląd blogerki to efekt licznych zabiegów chirurgicznych, ale Kuczyńska zaprzecza: podobno jeszcze nawet nie doszła do siebie po cesarskim cięciu!

Maffashion miała cesarskie cięcie

Maffashion została mamą we wrześniu, a już po kilku tygodniach pochwaliła się niemal płaskim brzuchem. Chociaż blogerka zachęca mamy, by nie ulegały presji i nie dążyły do ideału za wszelką cenę, to zdaniem niektórych obserwatorek sama Kuczyńska ukrywa fakt korzystania z chirurgii plastycznej. 

„Dziewczyny, nie załamujcie się! Jej wygląd nie jest efektem działania matki natury, a chirurga plastycznego, który wykonał po zabiegu plastykę brzucha, do tego cała masa zabiegów medycyny estetycznej. Ona, zanim urodziła dzieciątko, już miała terminy na te zabiegi, ot cała filozofia! Każda kobieta, która rodziła, wie, że tak się nie wygląda dwa miesiące po porodzie” − pociesza mamy jedna z fanek Kuczyńskiej na Instagramie.

Maffashion postanowiła zareagować, pytając retorycznie, kiedy miałaby znaleźć czas na operacje, opiekując się noworodkiem. Przyznała jednocześnie, że rodziła przez cesarskie cięcie, a jej rany jeszcze się nie zagoiły. A to wyklucza jakiekolwiek ingerencje chirurga plastycznego!

„Jestem po cesarce! Moje 'rany cięte' dalej się leczą. To jest tak zabawne, jak niektóre osoby tłumaczą sobie niektóre rzeczy... Aby tylko usprawiedliwić to, iż nie wszyscy mają tak samo” − napisała z żalem Kuczyńska.

Zwróciła też uwagę, że przecież na formę po porodzie ma wpływ stan mięśni brzucha oraz kondycja przed ciążą. No cóż, tylko pozazdrościć!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Ortopedyczne wskazania do cesarskiego cięcia
Kiedy ortopeda może zalecić poród przez cesarskie cięcie?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy