Maffashion oferowano pieniądze za poronienie
fot. Instagram

DRAMATYCZNE wyznanie Maffashion: „oferowano mi pieniądze za poronienie!”

Maffashion podzieliła się szokującym wyznaniem: gdy była w ciąży, oferowano jej pieniądze za poronienie. Media chciały opublikować jej intymne zdjęcia, nie zważając na stres ciężarnej. Ze względu na swoją chorobę Kuczyńska drżała o zdrowie dziecka i długo ukrywała swój stan, a zamiast zrozumienia spotkała się z kompletnym brakiem empatii.
Magdalena Drab
Maffashion oferowano pieniądze za poronienie
fot. Instagram
Maffashion jest szczęśliwą mamą zdrowego chłopca, ale długo nie była pewna, czy uda się jej donosić ciążę. Co gorsza, media były przyczyną jej łez i ogromnego stresu. Proponowano jej nawet pieniądze za... poronienie.

Maffashion: chcieli mi zapłacić za poronienie

Ciąża Maffashion zbiegła się z początkiem pandemii. Celebrytka żyła w niepewności, bała się o dostęp do badań i opieki medycznej, tym bardziej, że chorowała na niedoczynność tarczycy. To dlatego Kuczyńska nie chciała informować mediów o swoim odmiennym stanie i narażać się na dodatkowy stres. Aż w końcu paparazzi przyłapali ją pod kliniką zajmującą się trudnymi ciążami.

„Zanim zdążyłam poinformować drugą grupę bliskich, media napisały, że najprawdopodobniej w tej ciąży jestem. Złapali mnie pod kliniką z trudnymi ciążami, zadzwonili do Sebastiana, chcąc dopytać, czy potwierdzamy, że spodziewamy się dziecka i jednocześnie informując, że news ze zdjęciami spod kliniki na pewno zostanie opublikowany” – powiedziała w wywiadzie dla portalu babybyann.com.

Maffashion bardzo to przeżywała, była gotowa nawet zapłacić dziennikarzom za niepublikowanie zdjęć i informacji o jej ciąży. W odpowiedzi usłyszała, że... zapłacą jej w razie poronienia.

„Zasugerowano mi, że gdybym poroniła, to dostanę pieniądze. Tak to było...”
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Nie lecząc zębów możesz doprowadzić do przedwczesnego porodu
Częste podjadanie oraz wymioty występujące we wczesnej fazie ciąży niszczą szkliwo zębów i powodują próchnicę. Zaniechanie wizyty u dentysty przez kobietę ciężarną może doprowadzić do zakażenia, co skutkuje poronieniem lub przedwczesnym porodem.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy