Maffashion opowiedziała o ciąży
fot. Instagram/maffashion_official

Maffashion opowiedziała o swojej ciąży - dlaczego ją ukrywała, ile przytyła

Maffashion od wielu lat marzyła o posiadaniu dziecka. Ostatnio jej pragnienie się spełniło, kobieta potwierdziła swoją ciążę, a teraz wyjawiła szczegóły – dlaczego ją ukrywała i ile przytyła.
Joanna  Biegaj
Maffashion opowiedziała o ciąży
fot. Instagram/maffashion_official
Kilka dni temu Maffashion potwierdziła swoją ciąże, pokazując piękne zdjęcia z wyraźnie powiększonym brzuszkiem. Kobieta uważa, że ciąża jest bardzo osobistym tematem i do pewnego momentu należy zachować dyskrecję: „Nigdy nie rozumiałam, jak ktoś na etapie testu ciążowego może informować o tym świat...”. Teraz jednak nadeszła już odpowiednia chwila, by Julka zdradziła kilka szczegółów w kwestii swojego „błogosławionego stanu”. 

Dlaczego Maffashion ukrywała ciąże?

Julka przez długi czasu starannie zakrywała zaokrąglony brzuszek, nie odnosiła się również do spekulacji mediów, które donosiły, że blogerka jest w ciąży. Teraz kobieta wyjawiła powody swojego zachowania:
„Różne rzeczy po drodze ciąży mogą się przytrafić. (...) To jest moja pierwsza ciąża. Ja nigdy nie wiedziałam, jak będę się w niej zachowywała, jak będę się w niej czuła, jak będę ją przechodziła, a ponieważ z uwagi na zdrowotne aspekty przez długi czas to nie był łatwy temat i był bardzo delikatny, to nie chciałam o tym mówić”.
Redakcja poleca: Jak przyszła mama może o siebie zadbać? [WYWIAD Z EKSPERTEM]
Zmienne nastroje, płaczliwość oraz inne skutki burzy hormonalnej, których doświadcza ciężarna, nie pomagają w tym, by dobrze się czuć i funkcjonować. Warto jednak wsłuchać się w potrzeby organizmu i starać się na nie odpowiadać. O tym, jak to zrobić, opowiada podczas Wirtualnych Warsztatów Mamo, To Ja pediatra, dr Joanna Gzik.

Julka przytyła już 15 kilogramów!

Przyszła mama zdradziła więcej szczegółów! Maffashion powiedziała, ile przytyła w ciąży: „Przytyłam już 15 kilogramów. Nigdy w życiu tyle nie ważyłam”.

Spekulacje na temat operacji plastycznych

Niektórzy podejrzewali Julkę, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Teraz sama zainteresowana zabrała głos w tej sprawie: „W ciąży nie można sobie zrobić poprawek! Żaden lekarz tego nie wykona”.

Źródło: pudelek.pl, plotek.pl

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy