Ekskluzywny wózek dziecka Maffashion
fot. Instagram

„Ekskluzywne dziecko” Maffashion ma już wózek za 6 tysięcy. Wart swojej ceny?

Ciężarna Maffashion kompletuje wyprawkę dla dziecka, a jednym z ważniejszych zakupów jest wózek. Celebrytka pokazała, jaki pojazd kupiła dla maluszka: to bardzo drogi, ekskluzywny model!
Magdalena Drab
Ekskluzywny wózek dziecka Maffashion
fot. Instagram
Maffashion kupiła wózek dla dziecka i od razu pochwaliła się nowym nabytkiem na Instagramie. Wózek wzbudził spore emocje u przyszłych rodziców, a Sebastian Fabijański szybko zabrał się za składanie pojazdu. Wózek dziecka Maffashion prezentuje się świetnie, ale królewski wygląd idzie w parze z kosmiczną ceną.

Maffashion pokazała wózek dla dziecka

Maffashion szykuje się do narodzin pierwszego dziecka, co niedawno potwierdziła, publikując piękne zdjęcia z ciążowej sesji. Oczekiwaniu na narodziny maleństwa i kompletowaniu wyprawki najwyraźniej towarzyszą wielkie emocje, bo rozpakowywanie wózka Maffashion relacjonowała na Instagramie z ogromnym wzruszeniem. Szczegóły można było obejrzeć na InstaStories gwiazdy.

Chyba nikt nie spodziewał się, że wózek dla dziecka Maffashion będzie skromny i rzeczywiście - to elegancki czarny model ze złotymi zdobieniami. Sebastian Fabijański, partner Maffashion, od razu zabrał się do składania wózka. Para zdradziła też jego cenę: 6 tysięcy zł. „Ekskluzywne będzie to dziecko” − żartobliwie skomentował aktor.
wózek dziecka Maffashion
 


Zobacz też:
Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy