Maffashion potwierdziła ciążę! Pochwaliła się piękną sesją z widocznym brzuszkiem!
fot. Instagram/maffashion_official

Maffashion potwierdziła ciążę! Pochwaliła się piękną sesją z widocznym brzuszkiem!

Maffashion potwierdziła, że jest w ciąży. Zamieściła na Instagramie przepiękne ciążowe zdjęcie. Pod postem posypały się gratulacje, między innymi od Gosi Rozenek i Julii Wieniawy.
Joanna  Biegaj
Maffashion potwierdziła ciążę! Pochwaliła się piękną sesją z widocznym brzuszkiem!
fot. Instagram/maffashion_official
Od jakiegoś czasu media spekulują, że Maffashion i jej partner spodziewają się dziecka. Żadne z nich jednak wcześniej nie odniosło się oficjalnie do tej informacji. Teraz jednak blogerka modowa publicznie potwierdziła ciążę. Na jej Instagramie pojawiło się piękne zdjęcie, na którym wyraźnie widać ciążowy brzuch.

Zdjęcie z sesji ciążowej Maffashion

Julia wcześniej nie wypowiadała się na temat swojej ciąży, nigdy też jej nie potwierdziła. Blogerka dopiero teraz oficjalnie oznajmiła, że spodziewa się dziecka. Zrobiła to za pomocą zdjęcia z sesji ciążowej, które wstawiła na swój profil na Instagramie. Zdjęcie jest czarno-białe, w pięknym stylu. Blogerka w opisie wstawiła tylko emotikonę serca.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.

Gratulacje od znanych osób

Pod postem posypały się gratulacje dla przyszłej mamy. Zdjęcie skomentowała między innymi Julia Wieniawa: „Juleczko❤️ Gratulacje dla Was! Przepiękne zdjęcie”. Głos zabrała również Karolina Domaradzka: „🔥🔥🔥 I zapłonął ogień! Wiesz, że wspieram 🙏🏼❤️”. Małgorzata Rozenek, która sama niedawno została mamą, także napisała kilka miłych słów: „Piękny czas przed Wami ❤️”. Olga Frycz również pogratulowała Maffashion: „❤️ Dużo zdrowia dla Ciebie i dzidziuśka ❤️ Ogromnie gratuluję !!! Piękny czas 🥰😍🥰”. Zrobiła to też Daria Ładocha: „Wielkie gratulacje”.

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]

Źródłlo: Instagram

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy