Maffashion urządziła baby shower w czasie pandemii
fot. Instagram/maffashion_official

Maffashion pod ostrzałem krytyki za imię syna i baby shower w czasie pandemii

Maffashion miała swoje baby shower w czasie pandemii koronawirusa. Internauci są zdania, że takie zachowanie było bardzo nieodpowiedzialne. Nie zabrakło też hejtu w kwestii wyboru imienia dla dziecka...
Joanna  Biegaj
Maffashion urządziła baby shower w czasie pandemii
fot. Instagram/maffashion_official
Blogerka na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze swojego baby shower. Zachwycają wspaniałe dekoracje, tort, jednak internauci zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Przyjęcie było zorganizowane w dobie pandemii koronawirusa, co stwarzało duże niebezpieczeństwo.

Baby shower i koronawirus

Pod postem Maffashion pojawiło się wiele komentarzy na temat tego, że urządzanie baby shower, gdy panuje koronawirus, było nierozsądne.

„Pandemia? Jaka pandemia?” - zapytała ironicznie jedna z internautek. Tak właśnie ruszyła lawina komentarzy: 

„wiesz no nie jestem lekarzem ale wydaje mi sie że wystarczy jedna osoba żeby się zarazić. Dystansu społecznego brak tam jest totalny, tak samo maseczek. Każdy robi jam uważa”

„nie powinno się takich zachowań promowac w social media”

„Niestety, prawda jest taka, że przez m.in. takie zachowania Warszawa lada moment będzie w czerwonej strefie”

„nie trzeba robić imorezy na 100 osób żeby roznosić zarazki. Powiedzmy że było tam 12 osob, na tyle mniej więcej wygląda”

Nie zabrakło też koronasceptyków, którzy pisali, że wirus nie istnieje, a maseczki... szkodzą zdrowiu! 

[Pisownia oryginalna - przyp. red.]
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Wielki napis „Bastek”

Na przyjęciu pojawił się wielki, podświetlany napis, ukazujący imię, które dla dziecka wybrała Maffashion. Julia razem z Sebastianem Fabijańskim (partnerem) zdecydowali się na nietypowe imię dla swojego dziecka - Bastian. Imię jest dosyć oryginalne, nawet Rada Języka Polskiego ostrzegała, że może ono narażać dziecko na przykrości. Fani już hejtują imię malucha: „Prawie jak Bestia666” - napisał jeden z internautów. Inni również byli zdziwieni wyborem: „Pierwszy raz słyszę takie imię 😂”. Maffashion napisała jednak, że Bastian to polskie imię

Źródło: Instagram

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy