TVP abc, magazyn edukacyjny dla dzieci, okładka
fot. materiały prasowe TVP abc

Najlepszy magazyn edukacyjny dla dzieci już na rynku!

Chciałabyś wspierać rozwój swojego dziecka, uczyć go przez zabawę, ale czasem brakuje ci pomysłów, jak to zrobić? Jeśli tak, zajrzyj do nowego magazynu edukacyjnego TVP abc!
TVP abc, magazyn edukacyjny dla dzieci, okładka
fot. materiały prasowe TVP abc
Na polskim rynku prasowym dostępnych jest wprawdzie kilka publikacji edukacyjnych dla dzieci, jednak znalezienie takiej, która nie tylko zainteresuje maluchy, lecz także będzie wspierać ich rozwój intelektualny, inspirować i rozbudzać wyobraźnię, wcale nie jest takie łatwe. Rodzicom, którzy mają właśnie takie oczekiwania, naprzeciw wychodzi nowy magazyn edukacyjny dla dzieci TVP abc.

Nauka przez zabawę tylko z magazynem TVP abc

Dzieci w wieku przedszkolnym bardzo szybko rozwijają się intelektualnie i językowo, dlatego to najlepszy czas, by rozpocząć edukację. Trzeba jednak zrobić to tak, by nie zniechęcić dziecka do nauki, ale przeciwnie: zaciekawić i zachęcić do odkrywania świata. Najlepszym sposobem jest więc nauka przez zabawę, o czym doskonale wiedzieli twórcy magazynu TVP abc. Wszystkie treści w miesięczniku TVP abc są przedstawione w atrakcyjny dla dziecka sposób, co pozwala mu zdobywać nową wiedzę i umiejętności w łatwy i przyjemny sposób, rozwijając przy tym 8 rodzajów inteligencji i wszystkie zmysły.
Przez ciekawy świat łamigłówek, kolorowanek, opowiadań oraz zadań językowych i matematyczno-logicznych przeprowadzą dzieci barwni i zabawni bohaterowie. Przedstawione w kolejnych numerach wydarzenia i postaci tworzą spójny świat, co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że chętniej odkrywają świat.

Redakcja poleca: Dlaczego warto zachęcać dziecko do kolorowania? 11 powodów [WIDEO]
Kolorowanie to nie tylko zabawa, ale duża korzyść dla rozwoju dziecka. Oto najważniejsze zalety kolorowania - od ćwiczenia rączki po nabieranie pewności siebie!


Magazyn TVP abc nie tylko dla dzieci

Poza doskonałym przygotowaniem merytorycznym i graficznym, miesięcznik TVP abc wyróżnia jeszcze jedna rzecz – jest on przeznaczony nie tylko dla dzieci, lecz także dla… rodziców. W każdym numerze pod konkretnymi zabawami i łamigłówkami rodzice znajdą wskazówki dotyczące nie tylko tego, jak pomóc dziecku przy danym zadaniu, lecz także tego jak wspierać jego rozwój i rozwiązywać problemy wychowawcze. W magazynie TVP abc nie brakuje także pomysłów na to, jak zorganizować czas z dzieckiem tak, żeby samemu dobrze się bawić, oraz informacji na temat nowinek w dziedzinie psychologii dziecięcej i pedagogiki. W uporządkowaniu treści pomagają stałe działy obecne w każdym numerze magazynu. Rodzice i ich pociechy znajdą tam m.in. pięknie ilustrowane opowiadania, kolorowanki i łamigłówki, podróże po świecie z małą podróżniczą Nelą, zabawy plastyczne, a nawet lekcje języka angielskiego i migowego! W każdym numerze znajdziecie też pomysłowe gadżety, które sprawią, że nauka będzie jeszcze przyjemniejsza.

Pierwszy numer magazynu TVP abc z magicznym znikopisem i zestawem naklejek do kupienia w kioskach i salonach prasowych 18 marca! Już teraz możesz zobaczyć próbkę tego, co znajdziesz pierwszym numerze TVP abc:
Miesięcznik TVP abc polecają: redakcja „Mamo, To Ja” i Babyonline.pl
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy