GRY
 
 

Nowa "Uroda Życia: już w kioskach - polecamy!

W kioskach pojawił się nowy numer magazynu "Uroda Życia", a w nim kolejna porcja świetnych wywiadów, ciekawych sylwetek i zabawnych felietonów. Polecamy!

"Uroda Życia" - okładka z Magdaleną Popławską
fot. Edipresse
Niedawno byłam na tzw. babskim spotkaniu. Przyjemna rozmowa w przemiłym towarzystwie – tematy ogólne: o życiu, miłości, planach. Nagle jedna z moich koleżanek sięgnęła po coś do torby, przeszukując ją wyciągała różne przedmioty ze środka. Na stoliku pojawił się m.in. magazyn „Uroda Życia”. Wszystkie – prawie równocześnie – sięgnęłyśmy po swoje torby, wyjmując z nich egzemplarze tego samego magazynu. Przypadek? Niekoniecznie. To obecnie jeden z najciekawszych na polskim rynku miesięczników dla kobiet (tak zgodnie orzekłyśmy). Nic więc dziwnego, że ta gazeta znalazła się w naszych rękach. 

Uroda życia według Anny Maruszeczko

"Uroda Życia" jest wyjątkowa. Pozornie niczym się ona nie różni się od innych dostępnych na rynku luksusowych pism. Piękne zdjęcia, twarze znanych i lubianych osób, piękny papier... A jednak. Wystarczy przeczytać wstępniak redaktor naczelnej Anny Maruszeczko, by zrozumieć, że to pismo jest blisko prawdziwego życia. Że dotyka tego, co nas porusza, co nas niepokoi, tego co nas inspiruje.
- Spalam się przy ludziach, którzy na to nie zasługują, a potem nie mam sił dla bliskich . Tymczasem dzielenie się czasem i uwagą to jest właśnie miłość, a więc coś należne raczej bliskim - pisze Anna Maruszeczko, zdradzając, że do zdefiniowania tego co ją "boli" zainspirowała ją Meryl Streep. To ona pierwsza ogłosiła, że nie ma już chęci do zadawalania tych, którzy jej nie lubią, do kochania tych, którzy jej nie kochają... 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Magdalena Popławska: lubię codzienność

W podobnym duchu wypowiadają się aktorka Magdalena Popławska oraz dziennikarz, pisarz Mariusz Szczygieł. 
- Nie lubię się stresować, a obcy mnie stresują (...) Zawsze mimowolnie człowiek chce udawać lepszego niż jest, a wychodzi jak zwykle - opowiada Magdalena Popławska w rozmowie z Magdaleną Żakowską ("Zanim spotkam twardziela"). I szczerze wyznaje: - Lubię codzienność w związku, to umawianie się na kolację, a może obiad razem się uda. W ogóle lubię codzienne czynności: zmywać naczynia, sprzątać. 

Mariusz Szczygieł: nie lubię kłótni

- W życiu o nic nie walczyłem ani nie będę walczył. Nie zabiegałem o to, by mój tekst był pierwszy w numerze, żeby na okładce było nazwisko moje, a nie koleżanki. Nigdy nie uważałam, że wybrany temat muszę opisać jako pierwszy - wyznaje Mariusz Szczygieł w rozmowie z Jakubem Janiszewskim ("Bo taki miły ze mnie gość"). I dodaje: - Nie lubię kłótni. Wyłączam Monikę Olejnik, kiedy zaczyna się kłócić z gośćmi i przełączam na kanał o urządzaniu wnętrz. Ja walczę inaczej. Gdy czytam agresywne recenzje moich książek, piszę do recenzentów, że im dziękuję. Że dzięki nim zwróciłem uwagę na coś, czego wcześniej nie widziałem i gdy się zastanowię, to widzę nawet więcej wad niż oni. Bo lubię przejmować kontrolę nad krytyką...

Co jeszcze w numerze...

To tylko kilka smaczków z najnowszego numeru magazynu "Uroda Życia" nie chcę pisać więcej, by nie odbierać wam przyjemności przeglądania miesięcznika przy dobrej kawie czy herbacie... Wspomnę tylko, że w tym numerze znajdziecie również wywiad z aktorką Urszulą Grabowską ("Siostro zejdź na ziemię") oraz aktorem Piotrem Głowackim ("Od losu biorę wszystko"), możecie przeczytać o miłości gotowej na poświęcenia, czyli o małżeństwie Jane i Stephena Hawkingów ("Piękna i geniusz"), poznać kobietę, która bezkompromisowo realizuje swój plan na życie, czyli o marszandkę Paulinę Kolczyńską ("Albo sztuka, albo nic"). 
A poza tym dawka ciekawych felietonów Stanisławy Celińskiej, Katarzyny Lengren, Małgorzaty Szumowskiej, Jacka Borcucha, Marzeny Rogalskiej. A na koniec "Smak życia" Agnieszki Maciąg

Przyznam, że tylko raz czułam się rozczarowana... gdy dotarłam do ostatniej strony (To już? Tak szybko. Dlaczego ten magazyn ma tylko 210 stron). Życzę wam wielu wzruszeń, zachwytów. 

Agata Kulesza o magazynie "Uroda Życia":


Polecamy: stronę magazynu "Uroda życia"

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj