Od lat cieszymy się mianem najbardziej popularnego miesięcznika dla młodych rodziców – to właśnie „Mamo, To Ja” sprzedaje najwięcej egzemplarzy! Jednak szczerze mówiąc, naszym celem jest po prostu bycie najbliżej prawdziwych mam. Mamy mnóstwo sprawdzonych rad, ale nie straszymy, nie pouczamy, nie mądrzymy się. Wspieramy, podpowiadamy, testujemy. Liczymy się ze zdaniem mam (często publikujemy ich historie, wypowiedzi z naszego fanpage na FB) oraz z ich potrzebami (oprócz rad dotyczących macierzyństwa, co miesiąc mamy też wywiady ze znanymi mamami i tatusiami, reportaże o ciekawych mamach). 
Twoje dziecko
To pierwszy w Polsce miesięcznik dla rodziców – ukazuje się od 1951 roku – i jedyny polecany przez Instytut Matki i Dziecka! W naszym piśmie, które tworzymy we współpracy z najlepszymi specjalistami z dziedziny pediatrii, psychologii, dietetyki, a także ginekologii, znajdziecie nie tylko najnowszą i rzetelną wiedzę dotyczącą pielęgnacji, żywienia i wychowania małego dziecka, ale też sprawdzone rady na codzienne problemy. Staramy się na bieżąco poruszać sprawy, które nurtują młodych rodziców i wyjaśniać ich wątpliwości. Od lat z radością towarzyszymy rodzicom w tym pięknym, choć czasami trudnym czasie początków bycia mamą i tatą.
Będę Mamą
Magazyn "Będę Mamą" jak najlepsza przyjaciółka i doświadczony lekarz jednocześnie pewnie prowadzi kobiety przez dziewięć miesięcy ciąży i niełatwy czas porodu. Dzięki pracy świetnych dziennikarzy i specjalistów informacje w piśmie są zawsze aktualne i na wysokim poziomie, a poruszane problemy – bliskie wszystkim kobietom. Jednak oprócz fachowych porad, czytelniczki i czytelnicy znajdą tu ogromne emocjonalne wsparcie, tak potrzebne wszystkim młodym ludziom debiutującym w roli rodziców. Obecnie magazyn "Będę Mamą" ukazuje się w połączeniu z magazynem "Twoje Dziecko".
Przedszkolak
Magazyn dla rodziców kilkulatków. Tylko tu, w jednym miejscu znajdziecie informacje o tym, jak wybrać najlepsze przedszkole dla malucha, czym go karmić, by rósł zdrowo, oraz w jaki sposób umiejętnie i skutecznie wspomagać jego rozwój i kreatywność.
To właśnie z „Przedszkolaka” dowiecie się, jak wychować swoje dziecko na wspaniałego, mądrego dorosłego. W każdym numerze znajdziecie też tekst psycholożki Doroty Zawadzkiej, dobrze znanej jako Superniania. 

Popularne tematy