Magda z Rolnik szuka żony urodziła
fot. Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Magda Bator z „Rolnik szuka żony” urodziła!

Magda Bator i jej ukochany po raz pierwszy zostali rodzicami. Poinformowali o tym producenci programu „Rolnik szuka żony”. We wpisie zdradzono także imię oraz płeć dziecka.
Joanna  Biegaj
Magda z Rolnik szuka żony urodziła
fot. Facebook/Rolnik szuka żony TVP
Magda Bator z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” i jej partner Kuba w lutym ogłosili zaręczyny. Teraz podzielili się radosną nowiną. Para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – synka, którego nazwała Marcel.

Magda Bator urodziła!

Internauci jeszcze w grudniu 2020 roku podejrzewali, że uczestniczka siódmej edycji reality show jest w ciąży. Podczas finałowego odcinka programu dostrzegli zmiany w jej wyglądzie. Ich przypuszczenia okazały się prawdziwe.

Teraz na oficjalnym profilu programu „Rolnik szuka żony” na Facebooku pojawiła się informacja o tym, że na świat przyszło pierwsze dziecko pary: „To są nasze ulubione posty! Z przyjemnością informujemy, że nasza rolnicza rodzina się powiększyła. Tym razem za sprawą Magdaleny i Kuby, którzy właśnie świętują narodziny swojego syna – Marcelka. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy, Marcelka serdecznie witamy!”.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, internauci gratulowali szczęśliwym rodzicom. Chwalili także ich decyzję w kwestii wyboru imienia dla malucha: „Piękne imię... Szczęścia i zdrowia dla pięknej rodzinki”.


Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy