Magda Narożna mówi o karierze muzycznej córki
fot. Instagram/madzia_pim

Magda Narożna zdradziła, co myśli o karierze muzycznej córki

Gabrysia, córka Magdy i Dawida, zdecydowanie odziedziczyła talent muzyczny po rodzicach. Czy jej mama chciałaby, żeby dziewczynka poszła w jej ślady? Magda przyznaje, że praca na scenie to nie jest łatwy kawałek chleba...
Joanna  Biegaj
Magda Narożna mówi o karierze muzycznej córki
fot. Instagram/madzia_pim
Magda Narożna jest mamą Gabrysi, która właśnie wkracza w muzyczny świat. Ostatnio były mąż wokalistki pochwalił się talentem muzycznym ich córki, nagrywając z nią duety. Ich wspólne wykonania utworów zachwyciły słuchaczy i zyskały ogromną popularność w sieci. 

Talent muzyczny Gabrysi

Gwiazda „Pięknych i Młodych” wypowiedziała się na temat zdolności muzycznych swojej córki: „Ona wokalnie jest bardzo zdolna, ja to wiem od kiedy powiedziała pierwsze słowa, bo ona śpiewa od malutkiego. A to, co ona z tym zrobi, to jest jej dojrzałość i jej decyzje. Ja będę ją w każdej decyzji wspierała, jeżeli będzie chciała dążyć w tym kierunku będę szczęśliwa, zadowolona”.

„Wiem, że to nie jest łatwy chleb”

Magda zdradziła też, co myśli o tym, by Gabrysia kiedyś poszła w jej ślady: „Wiem, że to nie jest łatwy chleb. Przechodziłam przez te wszystkie etapy i to wcale nie jest takie słodkie, że wychodzisz na scenę, wszyscy biją brawo itd. Naprawdę trzeba się zmierzyć z wieloma czynnikami, które nie zawsze dla kobiety są łatwe, chociażby w trasie. Tutaj ja na pewno jej nie namawiam, nic na siłę”.

„Jest teraz dzieckiem, niech się bawi”

Wokalistka jest zdania, że Gabrysia na razie powinna korzystać z uroków dzieciństwa: „Jest teraz dzieckiem, niech się bawi i korzysta, że ma koleżanki, kolegów. Niech się uśmiecha, chodzi do szkoły i czerpie z tego, co jest najważniejsze w dzieciństwie. A jeżeli kiedyś poczuje taki promyk, to będzie świetnie”.
 
Źródło: jastrzabpost.pl

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak być idealną mamą
Psycholog Adriana Klos radzi jak być mamą idealną, nie tracąc przy tym możliwości spełniania swoich marzeń.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy