magdalena_bator
fot. Instagram/magdalena_bator

Magda z „Rolnik szuka żony” JEST W CIĄŻY? Internauci nie mają wątpliwości!

Magda i Jakub z programu „Rolnik szuka żony” już niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko? Fani twierdzą, że to bardzo możliwe. Internauci zauważyli pewne istotne zmiany w wyglądzie Magdy.
Joanna  Biegaj
magdalena_bator
fot. Instagram/magdalena_bator
Niedługo odbędzie się finał „Rolnik szuka żony”, w związku z tym na facebookowym profilu programu została opublikowana zapowiedź ostatniego odcinka. Najwięcej emocji wzbudził wygląd Magdy. Internauci sugerują, że jest ona w stanie błogosławionym. 

Magda w ciąży?

W zapowiedzi ostatniego odcinka pojawiła się Magda oraz jej wybranek - Jakub. Fani programu twierdzą, że... para spodziewa się dziecka! Zauważyli oni zmiany w wyglądzie kobiety, które mogą być dowodem na to, że jest ona w ciąży.

Spekulacje fanów

Fani spekulują, że już za jakiś czas na świat przyjdzie pierwsze dziecko pary:

„Czyżby Magda była w ciąży?”

„Czy mi się wydaje, że ona może być w ciąży?”

„Albo jej się przytyło, No właśnie też się zastanawiam...”

„Chyba już jest w drodze pierwsze dzieciątko z trójki planowanych” 

Jedna z internautek doniosła nawet, że radosną wiadomością o byciu w ciąży Magda sama pochwaliła się jednej ze swoich klientek: „Słyszałam, że jest w ciąży, bo jakaś pani, która chodziła do niej na paznokcie, się wygadała. Ale ile w tym prawdy...”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Facebook

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy