Magdalena Boczarska znowu się zakochała
fot. screen/instagram.com/magdalena_boczarska

Magdalena Boczarska zakochana bez pamięci! Te słowa nas rozczuliły!

Magdalena Boczarska jest świeżo upieczoną mamą. Jak sobie radzi w nowej roli? Czy musiała włożyć dużo wysiłku, by wrócić do wagi sprzed ciąży? Czy rwie się do pracy, czy woli zostać z dzieckiem w domu?
Weronika Zagojska
Magdalena Boczarska znowu się zakochała
fot. screen/instagram.com/magdalena_boczarska
Magdalena Boczarska, znana z  filmu "Sztuka kochania" oraz serialu "Druga szansa", niedawno urodziła synka Henryka. Jego ojcem jest Mateusz Banasiuk znany szerszej publiczności z serialu "Pierwsza miłość". Aktorska para jest ze sobą od czterech lat, a pod koniec zeszłego roku aktorzy musieli zmierzyć się ze swoimi życiowymi rolami - rodziców.
 

W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" Magdalena Boczarska wyznała z przymrużeniem oka: Jestem zakochana. Jest nowy mężczyzna w moim życiu. Nie będę tego ukrywać. Jestem zabujana na amen.
Mowa oczywiście o małym Heniu.

39-letnia gwiazda zdradziła również jak udało jej się szybko wrócić do szczupłej sylwetki sprzed ciąży. Okazuje się, że nie było to zbyt trudne, ale jednak ćwiczyła, by powrócić do formy:Ćwiczę ze swoim maluchem na ramieniu, co sprawia nam dużo frajdy. Nic specjalnego nie robię, dbam o siebie, tak samo teraz, jak i przed, jak i w trakcie. Czas się na to zawsze znajdzie.
 
Na pytanie dlaczego tak szybko wróciła do pracy po porodzie, powiedziała bez owijania w bawełnę, co bardzo nam się spodobało: Ja się nie wyrywam do wszystkich obowiązków zawodowych, tylko do tych, które na to zasługują.

Czy wy też jesteście zakochane w waszych maluchach?
To była wielka miłość od pierwszego wejrzenia, czy jednak trochę trwało zanim się pojawiła?

Zobacz też: Źródło: pudelek.pl, Dzień Dobry TVN
Zdjęcia: instagram.com
Redakcja poleca: Dorota Czaja o pierwszych świętach z synkiem
Gwiazda zdradza, co najbardziej lubi jeść w Wigilię i co kupi dla synka Leosia.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy