Magdalena Lamparska
fot. ONS.pl

Magdalena Lamparska została mamą!

Jakie imię wybrała dla dziecka?
Milena Oszczepalińska
Magdalena Lamparska
fot. ONS.pl
Magdalena Lamparska, aktorka znana z takich filmów, jak „Jutro idziemy do kina” czy „Listy do M. 2” właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko. Ojcem jest prezenter i podróżnik Bartek Osumek. Magda i Bartek zostali szczęśliwymi rodzicami syna. Jakie imię dla niego wybrali?

Jakie imię nosi syn Magdaleny Lamparskiej?

Jak podaje serwis Party.pl, para wybrała dla chłopca imię Tymoteusz. Aktorka nie lubi jednak afiszować się ze swoją prywatnością, niewiele mówi o sobie, a jej Instagram póki co milczy na temat syna. Czy zdecyduje się jednak pochwalić zdjęciem swojego maleństwa, czy może podobnie jak inna aktorka, Marta Żmuda Trzebiatowska, pozostawi to tylko dla siebie i swoich bliskich? Zobaczymy. Młodym rodzicom oczywiście składamy gratulacje!
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.

Związek Magdy Lamparskiej i Bartka Osumka

Aktorka grająca na co dzień w serialu „Niania w wielkim mieście” i dziennikarz są w szczęśliwym związku już od kilku lat. Oboje postanowili jednak, że nie będą publicznie dzielić się prywatnością. Aktorce zupełnie nie zależy na byciu celebrytką, nie ma zatem mowy o wspólnych sesjach zdjęciowych lub nawet pozowaniu na ściankach. Być może to jest właśnie przepis ja udany związek w show biznesie?

Przypominamy, że aktorka właśnie dołączyła do grona znanych mam. W ostatnim czasie na świat przyszły dzieci Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Natalii Siwiec, a wcześniej Mai Bohosiewicz i Ani Lewandowskiej. A to nie koniec, wkrótce urodzą także Kasia Zielińska, Weronika Rosati, Joanna Koroniewska i Magdalena Boczarska. To prawdziwy baby boom wśród polskich gwiazd!

Zobacz też: Fanka do Kasi Zielińskiej: "W ciąży nie jeździ się na rowerze!"

Źródło: Party.pl
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy