Magda Narożna pijana przy dziecku?
fot. Instagram/madzia_pim

Magdalena Narożna pijana przy dziecku? Były maż natychmiast zareagował!

Zaniepokojeni fani donieśli Dawidowi, że Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, podczas zabawy z córką wyglądała na pijaną. Do sieci trafiło również nagranie z tego wydarzenia.
Joanna  Biegaj
Magda Narożna pijana przy dziecku?
fot. Instagram/madzia_pim
Obserwatorzy poinformowali Dawida o niepokojącej sytuacji związanej z jego żoną i dzieckiem. Magda wstawiła InstaStory, na którym wygląda na pijaną i, co gorsza, opiekuje się w tym czasie dzieckiem. Dawid zareagował natychmiast i zdradził też, co zamierza zrobić w związku z tą sytuacją. 

Natychmiastowa reakcja Dawida

Dawid od razu zareagował na doniesienia fanów:
„Zostałem wczoraj zasypany tego typu wiadomościami. Dziękuję wam za czujność i informowanie mnie o takich filmach! Powiem szczerze, że nawet nie wiem, jak mam się do tego odnieść! Jestem już po rozmowie z córką i przeraża mnie, co tam się wyprawia!”. Dawid zadeklarował również, że nie „zamiecie tej sytuacji pod dywan”!

Screen/Instastory:@dawidnarozny
Redakcja poleca: Jak reagować, gdy kobieta w ciąży pije piwo lub wino? - film
Niedawno w USA kelner odmówił podania wina kobiecie w ciąży. Nie ma bezpiecznej dawki: nawet lampka wina i szklanka piwa może zaszkodzić dziecku. Ale co robić, gdy widzimy, że kobieta w ciąży sięga po alkohol - mówi Jolanta Terlikowska z PARPA.

Co na to Magda?

Instastory o którym fani informowali Dawida, szybko zniknęło z profilu Magdy. Teraz sama zainteresowana odniosła się do tych niepokojących doniesień:
„Nie będę wchodzić w dyskusję z moim byłym mężem, bo od tego są adwokaci. Przykro mi, że Dawid wciąga w swoje gierki naszą córkę i nie potrafi żyć swoim życiem, tylko uderza we mnie”.
 
Źródło: radiozet.pl​

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy