Magdalena Narożna w ogniu krytyki po urodzinach córki
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl

Magdalena Narożna świętuje urodziny córki. Spadła na nią lawina krytyki

Magdalena Narożna znów jest na ustach wszystkich. Podczas przyjęcia urodzinowego jej córki był wielki tort, balony i prezenty, ale część fanów gwiazdy zwróciła uwagę na coś innego.
Sylwia Arlak
Magdalena Narożna w ogniu krytyki po urodzinach córki
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl
Niedawno media obiegło zdjęcie Magdaleny Narożnej, wokalistki Pięknych i Młodych, ze szczepienia. Nie spodobało się to wielu fanom gwiazdy, którzy sugerowali, że nie powinna się tak „afiszować” w mediach. Teraz piosenkarka znów znalazła się w ogniu krytyki. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z 11. urodzin córki Gabrysi. Jest na nim wielki tort, balony i prezenty, ale część fanów zauważyła tylko... bałagan.

Magdalena Narożna w ogniu krytyki po urodzinach córki

„Cudowny dzień za nami. Moja księżniczka dziś świętowała. Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili Gabi w tym dniu mnóstwo uśmiech. Przede wszystkim swoją obecnością. Dziękuję” – napisała piosenkarka na Instagramie.
 

Pod jej postem pojawiło się mnóstwo urodzinowych życzeń. Niestety nie zabrakło też złośliwych komentarzy od fanów. Część obserwatorów uznała, że to, co widzą na zdjęciach (balonowe wstążki na podłodze, a na jednej z fotografii – stacjonarny rower w tle), świadczy o tym, że gwiazda nie potrafi zadbać o porządek

„Sto lat, ale ten pi… w tle to tak średnio wygląda”;
„Wstyd! Ale bałagan. Szkoda, że nikt nie posprzątał mieszkania na imprezę. Niemniej... wszystkiego najlepszego” – pisali fani.

Magdalena Narożna na pewno nie spodziewała się takiej reakcji fanów. Mają rację czy to przesada?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy