Magdalena Różczka urodziła
fot. ONS.pl

Magdalena Różczka urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Choć aktorka pilnie strzeże swojej prywatności, radosną nowiną podzieliła się... babcia maluszka.
Dominika Bielas
Magdalena Różczka urodziła
fot. ONS.pl
O stanie błogosławionym Magdaleny Różczki dowiedzieliśmy się, gdy była już w zaawansowanej ciąży. Sama zainteresowana nigdy nie potwierdziła tej informacji. To Magdalena Zawadzka, aktorka i mama partnera Rożczki zdradziła w zeszłym roku, że gwiazda „Lejdis" jest w ciąży. Teraz także to ona potwierdziła, że już została babcią.

Ciąża z dala od mediów

Informacje o tym, że aktorka spodziewa się kolejnego dziecka, pojawiły się w mediach na jesieni 2019 roku. Radosną nowiną z jednym z tygodników podzieliła się teściowa aktorki. – Jestem bardzo szczęśliwa, bo to wspaniała wiadomość. Gustaw też byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby to widział. Myślę, że wciąż dba o nas z tego wymiaru, w którym się znalazł – wyznała na łamach „Życia na gorąco".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Rozczka (@magdalena_rozczka)


Mimo to Różczka nie chciała komentować swojego stanu. Aktorka rzadko bywała na salonach, a w mediach społecznościowych umieszczała zdjęcia, które w żaden sposób nie zdradziły, że spodziewa się kolejnego dziecka. Nawet gdy niedawno pojawiła się na premierze filmu „1800 gramów”, starała się zakrywać ciążowe krągłości obszernym szalem.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Trzecia córka

O tym, że maluszek pojawił się na świecie, również poinformowała Zawadzka. Aktorka zapytana o to, czy dziennikarze mogą już gratulować jej narodzin wnuczki, odpowiedziała: – Tak, ale nie chcę się na ten temat wypowiadać – powiedziała, tym samym potwierdzając płeć dziecka.

To trzecie dziecko aktorki. Magdalena Różczka jest już mamą 6-letniej Heleny ze związku z reżyserem Janem Holubkiem oraz 12- letniej Wandy ze w związku z poprzednim partnerem - Michałem Marcem.

Gratulujemy!

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy