GRY
 
 

Magdalena Schejbal

Aktorka wraca do pracy po urlopie macierzyńskim! Zagra w nowej komedii romantycznej i w teatrze.

fot. ONS
Ci, którzy wróżyli Magdalenie Schejbal (29 l.) koniec kariery aktorskiej, teraz powinni bić się w piersi. Po czterech miesiącach od urodzenia synka Ignacego aktorka znów pojawi się na planie filmowym. – To prawda, postanowiłam już wrócić – mówi w rozmowie z „Party”. Właśnie zaczynają się zdjęcia do komedii „Milczenie jest złotem”. W rolach głównych zobaczymy Jana Wieczorkowskiego i Anetę Todorczuk-Perchuć – Schejbal wcieli się w postać jej przyjaciółki. Ale na tym nie koniec! Aktorka zaczęła też próby do nowego spektaklu w teatrze Ateneum. Premiera sztuki „Moja córka” odbędzie się jesienią.

Misja: mama

Co się stanie z Ignasiem, gdy jego mama Magdalena Schejbal wróci do pracy? Choć aktorka zapewnia, że będzie miał dobrą opiekę, nie chce zdradzić, kto będzie się nim zajmował.

W świetnej formie
– Ona już kilka dni po porodzie wyglądała, jakby nigdy nie była w ciąży! – zachwyca się kolega aktorki. To prawda! Schejbal od razu wróciła do swojej filigranowej figury.Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj