Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak
fot. Instagram/magdalena_stepien, jakubrzezniaczak25

Magdalena Stępień opublikowała NIEPOKOJĄCY wpis! Maffashion prosi o pomoc dla modelki!

Magdalena Stępień bardzo przeżywa swoje rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem. Kobieta zamieściła niepokojący wpis na swoim InstaStory. Zareagowała nawet Maffashion, prosząc o pomoc dla byłej uczestniczki „Top Model”.
Joanna  Biegaj
Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak
fot. Instagram/magdalena_stepien, jakubrzezniaczak25
Magdalena Stępień niedawno po raz pierwszy została mamą. Modelka jednak zamiast najszczęśliwszych chwil w życiu przeżywa teraz horror. Ostatnio wyznała, że nie ma oparcia w ojcu dziecka, nawet gdy zmaga się z zapaleniem piersi i wysoką gorączką. Teraz poinformowała, że znika na razie z mediów społecznościowych. Przyczyną tego jest konflikt z ojcem jej dziecka. 

Niepokojący wpis młodej mamy

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się jeszcze przed narodzinami syna. Piłkarz od razu zaangażował się w nowy związek, co jest bardzo bolesne dla modelki. Ostatnio zarzuciła mu, że „nie ma litości dla niej w czasie połogu”. Teraz świeżo upieczona mama wstawiła swoje zdjęcie, na którym jest zapłakana i wyraźnie widać, jak wiele kosztuje ją cała sytuacja z byłym partnerem.

Instagram/magdalenastepien
Magdalena Stępień dodała także wpis, w którym poinformowała, że jej zniknięcie z mediów społecznościowych spowodowała konfrontacja z Jakubem Rzeźniczakiem. Dodała także, że piłkarz osiągnął swój cel: „W dniu dzisiejszym ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie i tym samym osiągnął swój sukces. Może być dumny i cieszyć się już swoim szczęściem w spokoju. Raz na zawsze zamknął mi buzię!”.

Modelka wyznała również, że obecnie chce się skupić na swoim synku i „wyjść na prostą”. Magdalena Stępień zakończyła swój wpis słowami: „Wrócę do was niebawem, ale wtedy będę już silniejsza. Informuję Was, żebyście się nie martwili! Do zobaczenia”.

Instagram/magdalenastepien

Reakcja Maffashion

Dramatyczny wpis poruszył Maffashion. Blogerka na swoim InstaStory zamieściła prośbę o pomoc dla Magdy, której stan bardzo ją zaniepokoił: „Czy są tu jakieś osoby, które mogłyby Magdzie pomóc? Jak na dłoni widać, że robi się niebezpiecznie. Potrzebna jest fachowa pomoc! Kobieta jest w połogu, rozchwiana emocjonalnie, skrzywdzona (może i „na życzenie” – jak to inni piszą, z własnej naiwności, źle ulokowanych uczuć etc.) i pozostawiona, jak widać, sama sobie. Nie wiem, gdzie są bliscy? Przyjaciele, rodzina? Halo!”.

Swoje słowa skierowała także do samej Magdy: „Nie opłakuj już więcej tego wymoczka, niedojrzałego, którego w żaden sposób nie można nazwać mężczyzną! Jesteś młoda, zdrowa, całe życie przed tobą! Także prawdziwa miłość" – napisała Maffashion.

Instagram/maffashion official
Moment po narodzinach dziecka jest szczególnym czasem w życiu kobiety. Ważne jest wtedy wsparcie bliskich osób, zwłaszcza ojca dziecka. Tego w przypadku Magdaleny Stępień niestety zabrakło. Mamy nadzieję, że modelka poradzi sobie z tą trudną sytuacją. Trzymamy mocno kciuki za szczęście mamy i maluszka!

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy