GRY
 
 

Magiczne 9 miesięcy

Asia_18.jpg
Każda kobieta wie, że ciąża to wyjątkowy okres. Z dnia na dzień ciało przyszłej mamy się zmienia, a ona sama nie może się doczekać, kiedy wreszcie weźmie w ramiona swoje maleństwo. Tak też było w przypadku Joanny Dykas z Radomyśla Wielkiego – autorki najlepszego internetowego pamiętnika ciąży.

Nasz serwis wraz z producentem suplementu diety Falvit Mama zaprosił przyszłe mamy do prowadzenia bloga, w którym miały przez 3 tygodnie opisywać swoje odczucia, marzenia, radości i troski. Spośród 150 blogów najciekawszym okazał się ten prowadzony przez Panią Joannę. Na laureatkę czekała wyjątkowa nagroda – profesjonalna sesja zdjęciowa. Oto jak zaprezentowała się nasza zwyciężczyni.

Laureatka nagrody głównej akcji Falvit mama (pełna galeria zdjęć)
»


Z bloga laureatki:


Konkurs na najlepszy internetowy Pamiętnik ciąży został zorganizowany wraz z producentem suplementu diety Falvit Mama w ramach kampanii „Odmienny stan – odmienne traktowanie”
.

Wraz ze startem trzeciej edycji kampanii „Odmienny stan – odmienne traktowanie” został ogłoszony ogólnopolski ranking Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie. Celem Rankingu było wyróżnienie miejsc, w których szanuje się przywileje kobiet ciężarnych, spełnia ich oczekiwania oraz prośby. Plebiscyt przebiegał dwuetapowo. W pierwszym etapie internauci zgłaszali miejsca przyjazne kobietom w ciąży. Następnie przeprowadzone zostało głosowanie internautów oraz kapituły konkursowej. Wyróżniono 10 miejsc z całej Polski w dwóch kategoriach: instytucje publiczne oraz placówki komercyjne.

W kategorii instytucje publiczne wyróżniono:
Tarnowskie Centrum Informacji (Tarnów)
Urząd Celny II w Łodzi (Łódź)

W kategorii placówki komercyjne wyróżniono:
Akademia Wdzięku  Revita Wellness Club (Warszawa-Józefów)
Fantasy Salon Fryzjerski (Warszawa-Jabłonna)
Fitness Academy (Wrocław)
Fitness Park Radom (Radom)
Hotel Zdrojowy Pro-Vita (Kołobrzeg)
Negri Fitness Klub (Tarnów)
Restauracja BabyCafe.pl (Gdańsk)
Zagroda Kuwasy (Rajgród)
Organizator: Falvit Mama


Kampanię wspierają:
Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, Fundacja Mama, Twój Maluszek, Będę Mamą, BabyOnline.pl, Polska The Times, Naszemiasto.plRedakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj