GRY
 
 

Magiczne drzewo

Przekonaj się, jak na pozór zwykłe przedmioty mogą raz na zawsze odmienić życie ludzi. Cykl pasjonujących historii osnutych wokół wątku magicznego drzewa.

Magiczne drzewo, film
Notka:
Burza powaliła olbrzymi, stary dąb. Było to Magiczne Drzewo. Ludzie nie znali jego mocy i zrobili z drzewa setki przedmiotów. W każdym ukryła się cząstka magicznej siły. Wysłano je do sklepów i od tego dnia na całym świecie zaczęły dziać się niezwykłe rzeczy. Do domu pewnej rodziny trafia czerwone krzesło, które potrafi chodzić, latać i spełniać pragnienia tych, którzy na nim siedzą. Nieopatrznie wypowiedziane życzenie powoduje, że rodzice wyjeżdżają do pracy za granicę, oddając dzieci do domu upiornej ciotki. Dzieci zmieniają ciotkę w małą dziewczynkę i wyruszają na pełną niesamowitych zdarzeń wyprawę, aby odnaleźć rodziców…


Data premiery: 18.03.2010
Rok produkcji: 2009
Czas trwania: 83 minuty
Gatunek: przygodowy
Kraj pochodzenia: Polska
Studio: Forum 
Reżyseria i scenariusz: Andrzej Maleszka
Obsada: Maja Tomawska, Filip Fabiś, Adam Szczegóła, Agnieszka Grochowska (Mała wielka miłość, Tylko mnie kochaj, Warszawa), Andrzej Chyra (Katyń, Wszystko co kocham, Dług) 
                       

Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj