GRY
 
 

Magiczne zdjęcia - warsztaty w Zachęcie

20.11.2011r., Zachęta Narodowa Galeria Sztuki zaprasza na warsztaty rodzinne towarzyszące wystawie Wolfgang Tillmans. Zachęta Ermutigung

wydarzenia, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
godz. 12.30 (dzieci w wieku 4-6 lat)
godz. 15 (dzieci w wieku 7-10)

Magiczne zdjęcia

Czy można zrobić zdjęcie bez użycia aparatu fotograficznego? Wolfgang Tillmans pokazuje, że tak. Malownicze obrazy z cyklu Freischwimmer powstały bezpośrednio na papierze fotograficznym. Widzimy na nich kolorowe plamy, abstrakcyjne kształty. Nie wiadomo, co przedstawiają – może powstały przez przypadek, a może to podwodna kraina albo wiatr rozwiał komuś włosy? Na zajęciach sami pobawimy się w fotografów i stworzymy zdjęcia… wcale nie wykorzystując do tego aparatu!

Prowadzenie: Agnieszka Szostakiewicz

zapisy: tel. 22 556 96 71 (dział edukacji)

koszt: 18 zł (bilet rodzinny)

godz. 17 (dzieci w wieku 10+)

Zrób to sam

Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu warsztatów skierowanych do starszych dzieci,  (m.in. tych, które „wyrosły” z warsztatów rodzinnych) jak również do ich rodziców. Zajęcia prowadzone są bezpośrednio na wystawie Wolfgang Tillmans. Zachęta Ermutigung w formie zabawy i rozmowy. Przy pomocy zaskakujących ćwiczeń i zadań „rozgryziecie” każdą pracę i poznacie odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące fotografii Wolfganga Tillmansa.

Prowadzenie: Agnieszka Szwachła

zapisy: tel. 22 556 96 71 (dział edukacji)

Koszt w cenie biletu wstępu na wystawę

więcej »
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj