GRY
 
 

Magiczny Mikołajkowy tydzień w Jankach

6, 8 i 9.12.2012r., Centrum Janki, zaprasza dzieci wraz z rodzicami na trzydniowe świętowanie imienin Mikołaja. W programie spotkanie ze Św. Mikołajem, zajęcia plastyczne oraz czekoladowa fontanna.

centrum janki
Centrum Janki zaprasza całe rodziny na  trzy dni wspólnej zabawy Mikołajkowej. Już w czwartek Centrum Janki odwiedzi Św. Mikołaj wraz ze Śnieżynkami, wprowadzając najmłodszych w świąteczną atmosferę. W sobotę podczas „Warsztatów twórczego rozwoju” dzieci będą miały okazję własnoręcznie tworzyć ozdoby choinkowe, a w niedzielę rozkoszować się czekoladą płynącą z fontanny.
 
6 grudnia od 14.00 do 20.00 – spotkanie ze Św. Mikołajem
W czwartek na swych saniach zajedzie do Centrum Janki Mikołaj ze Śnieżynkami. Dzieci będą mogły zrobić sobie z nim zdjęcie oraz wziąć udział w konkursach i zabawach. Podczas spotkania ze Św. Mikołajem najmłodsi samodzielnie ozdobią mikołajowe skarpety, stworzą świąteczne dekoracje oraz udekorują żywą choinkę. Nie zabraknie również prezentów wręczanych przez Św. Mikołaja oraz słodkich niespodzianek.
 
8 grudnia od 10.00 do 15.00 – tworzenie dekoracji choinkowych
Tego dnia dzieci uczestniczyć będą w zajęcia plastycznych w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju”. Program sobotniego spotkania pod hasłem „Tworzymy dekoracje choinkowe” obejmuje zajęcia z kolażu i scrapbookingu. Przy zastosowaniu styropianowych kul, kolorowego papieru, piórek, brokatu i różnych świecących dodatków, dzieci stworzą własne, niepowtarzalne bombki, gwiazdki i łańcuchy choinkowe. Wykonane ozdoby będzie można zabrać do domu lub powiesić na choince w Centrum Janki. Prowadzący zajęcia plastycy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie pomogą również zaprojektować unikalne kartki świąteczne.
 
9 grudnia od 13.00 do 19.00 – Czekoladowe Mikołajki
Dekorowanie pierników, tworzenie kreacji z masy cukrowej, ozdabianie małych czekoladowych Mikołajów to tylko część atrakcji tego dnia. Event Mikołajkowy opierać się będzie na magii czekolady, z której można wyczarować niezwykłe rzeczy. Podczas kilku godzin zabawy dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach tworzenia domków z piernika oraz słodkich ozdób choinkowych. Główną atrakcją będzie jednak świąteczna fontanna tryskająca gorącą czekoladą oraz masa słodyczy i owoców.
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!
Doładuj
Przeładuj