Mają 22 dzieci
fot. Instagram

Mają 22 dzieci, planują mieć 105! Jak to robią?

Pewna 24-letnia Gruzinka marzy o wielkiej rodzinie. W spełnieniu marzenia pomaga jej mąż – para dochowała się już 22 dzieci. Co dalej? Plany są bardzo ambitne, bo rodzice chcieliby mieć w domu... ponad setkę maluchów!
Magdalena Drab
Mają 22 dzieci
fot. Instagram
24-letnia Kristina Ozturuk z Gruzji urodziła pierwsze dziecko, mając 17 lat. Została z maluszkiem sama, ale gdy poznała milionera z Turcji, jej rodzina zaczęła szybko się powiększać. Para ma już 22 dzieci, ale nie zamierza poprzestawać na dwucyfrowej liczbie! 

24-latka ma 22 dzieci. Co dalej?

Kristina Ozturuk i jej 57-letni mąż pochodzący z Turcji mają wspólne marzenie – ogromną rodzinę i mnóstwo wspólnych dzieci. Gdy się poznali, kobieta planowała rodzić co roku kolejne dziecko, by jak najszybciej osiągnąć swój cel. Para zrezygnowała jednak z tego pomysłu i aby dochować się pokaźnej gromadki w jeszcze szybszym tempie, zaczęła korzystać z pomocy surogatek. W Gruzji to legalna, ale droga procedura. Jedna ciąża kosztuje ponad 30 tysięcy zł. Dla pary to jednak wcale nie tak dużo, biorąc pod uwagę wielki majątek Galipa Ozturka, męża Gruzinki.

Kristina Ozturuk wraz z mężem liczą na to, że uda im się spłodzić 105 dzieci. Trzymamy kciuki! Także za to, by maluszki nie zaczęły im się w końcu... mylić.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy