Maja Bohosiewcz z córką na Instagramie
fot. Instagram/majabohosiewicz

"Nie zawstydzaj ludzi takimi nogami" – takiej figury zazdrości Bohosiewicz niejedna mama!

To zdjęcie poruszyło fanki Mai Bohosiewicz! Czym aktorka wzbudziła zazdrość u niejednej mamy?
Hanna Szczesiak
Maja Bohosiewcz z córką na Instagramie
fot. Instagram/majabohosiewicz
Zaledwie dwa tygodnie temu Maja Bohosiewicz urodziła córeczkę. Aktorka chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z małą Leonią i jej starszym bratem. Jedno z jej ostatnich zdjęć zrobiło furorę! Choć większość fanek aktorki jest zachwycona, pojawiło się kilka nie do końca pochlebnych komentarzy...

"Ale z ciebie chudzielec!"

Kilka dni temu na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, które zachwyciło większość fanek. Maja pozuje do zdjęcia w szortach, a na rękach trzyma maleńką Leonię. Widok młodej mamy z córeczką rozczula, jednak wiele osób zwróciło uwagę na szczupłą figurę aktorki. "Świetna figura tak szybko po porodzie" – napisała jedna z internautek. "Pięknie :) zazdroszczę figury" – dodała inna. Jeszcze inna nazwała Maję... "chudzielcem"! Zobaczcie zdjęcie:
 

Każda kobieta wraca do figury sprzed ciąży w innym tempie. Nie oznacza to jednak, że którakolwiek z was powinna mieć kompleksy! Maja i mała Leonia wyglądają zjawiskowo. Widać, że aktorka pokochała macierzyństwo, chociaż, o czym wielokrotnie pisała w mediach społecznościowych, nie zawsze jest łatwo. Na nas większe wrażenie zrobił podpis do zdjęcia. "Nie umiem jej odłożyć. Ciągle mi mało. Tego zapachu niemowlaka, tego fufania noskiem, tego brzuszka, który podnosi się w szybkim oddechu. Nie umiem jej odłożyć. No trudno. Taka zostanie na moich rękach" – napisała przy zdjęciu aktorka. Wzruszające, prawda?

Pamiętacie, jak pachniały wasze dzieci, gdy były malutkie?

Zobacz także: Klara Lewandowska w dresiku w arbuzy robi furorę! Gdzie można go kupić?

Źródło: Instagram
Redakcja poleca: Dlaczego warto iść na masaż ciała po urodzeniu dziecka? (film)
Czas połogu to idealny moment, aby zacząć swoją pracę z ciałem – uważa Arkadiusz Miziołek, masażysta z salonu Terra Spa.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy