Maja Bohosiewicz kąpie się z synem
fot. Instagram/majabohosiewicz

Ta celebrytka to prawdziwa fanka rodzicielstwa bliskości!

Nie stroni nawet od wspólnej kąpieli z dzieckiem
Milena Oszczepalińska
Maja Bohosiewicz kąpie się z synem
fot. Instagram/majabohosiewicz
Obserwując wpisy Mai Bohosiewicz na portalach społecznościowych, można zauważyć, że aktorka w roli mamy czuje się jak ryba w wodzie. Nie robi niczego na siłę, nie dramatyzuje, nie koloryzuje macierzyństwa, ale też stara się czerpać z niego jak najwięcej radości. I słusznie, dzieci są tym szczęśliwsze, im częściej widzą uśmiech na twarzy rodzica i mogą spędzać z nim jak najwięcej czasu. Maja Bohosiewicz nie uznaje w macierzyństwie tematów tabu. Dała temu wyraz choćby ostatnim zdjęciem wrzuconym na swój profil na Instagramie.

Maja Bohosiewicz kąpie się z dzieckiem w jednej wannie

Aktorka dba o to, by jej dzieci nie nudziły się nawet w deszczowe dni. Nie stroni od wspólnych zabaw na dworze, a wtedy wiadomo – największą frajdę daje tarzanie się w kałużach. Ale co tam, po takich harcach można się przecież porządnie wyszorować w wannie i po kłopocie. A wspólna kąpiel z mamą to kolejna atrakcja! Zobaczcie, jak Maja kapie się razem z synem:
Redakcja poleca: Poznaj najciekawsze zabawki do kąpieli polecane przez Mamissima – film
Zobacz przegląd zabawek kąpielowych dla dzieci od malucha do przedszkolaka, dzięki którym wieczorny rytuał stanie się prawdziwą morską przygodą!

Maja komentuje kąpiel z synem:

„No i my potem brudni wracamy do domu i ... musi być piana. Najlepiej pełna wanna. I najlepiej ją nakładać na twarz. I włożyć do oczu Mamusi. I ją jeść”.

A wy co myślicie o kąpaniu się w jednej wannie wraz z dzieckiem? Też tak robicie, czy jednak staracie się nie pokazywać nago przy swoich pociechach? Czekamy na wasze opinie!

Zobacz też: Maja Bohosiewicz kąpie córkę w wiadrze!

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy