Maja Hyży eksponuje swoją figurę po ciąży. Wygląda świetnie!
fot. Instagram/majahyzy

Maja Hyży pokazuje swoją figurę po ciąży. Jest czego zazdrościć!

Maja Hyży zaledwie kilka tygodni temu urodziła córeczkę, a jej figura już zachwyca! Młoda mama na odważnym zdjęciu pokazała się w samym kostiumie kąpielowym.
Joanna  Biegaj
Maja Hyży eksponuje swoją figurę po ciąży. Wygląda świetnie!
fot. Instagram/majahyzy
W połowie lipca Maja urodziła córeczkę, a już może pochwalić się fantastyczną figurą. Pokazała ją ostatnio na zdjęciu, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym. 

 

Redakcja poleca: Jak być idealną mamą
Psycholog Adriana Klos radzi jak być mamą idealną, nie tracąc przy tym możliwości spełniania swoich marzeń.

Świetna figura

Maja kilka dni temu zamieściła swoje zdjęcie, na którym pozuje jedynie w kostiumie kąpielowym. Młoda mama w ekspresowym tempie wraca do formy. Maja wygląda świetnie, więc nie dziwi, że bardzo chętnie pokazuje to na zdjęciach. Taka figura jest bardzo dużym zaskoczeniem po ciąży, a zwłaszcza kilka tygodni po porodzie. Pamiętajmy jednak, że powrót do formy zwykle zajmuje dużo więcej czasu i nie dajmy się zwariować presji. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostaję od Was masę pytań dotyczące mojej suplementacji podczas karmienia piersią, zatem odniosę się tutaj 😉. Tak jak już wielokrotnie wspominałam przyjmuję suplementy marki @pregna__ , które już w ciąży poleciła mi moja Pani Ginekolog, jako produkty bezpieczne zawierające wyłącznie składniki o udowodnionym działaniu, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników tj. kwas foliowy, żelazo, jod, witamina D i DHA. Składniki te pełnią wiele funkcji i mają korzystny wpływ na przebieg ciąży, zdrowie maluszka jak i mamy. Jeśli chodzi o ilość składników to okazuje się, że więcej nie znaczy wcale lepiej, gdyż między składnikami mogą zachodzić np. pewne interakcje albo możemy doprowadzić do nadmiaru któregoś ze składnika, który może powodować odwrotny efekt. Oczywiście wszystko zależy od diety i od Waszych zasobów witamin i minerałów w organizmie, dlatego jeśli Wasz lekarz zaleca suplementować coś więcej, nie należy tego bagatelizować. Tak jak to było i w moim przypadku w ciąży z niedoborem żelaza. Ja obecnie przyjmuję zestaw tak jak na zdjęciu Pregna Plus + Pregna DHA dokładnie tak jak podczas ciąży. Jak wiecie korzystam z diety pudełkowej, zatem moja dieta jest zbilansowana zarówno jeśli chodzi o kwasy omega-3, więc ja przyjmuję jednocześnie 1 kapsułkę Pregna Plus + 1 kapsułkę Pregna DHA. Jednak, jeśli Wasza dieta jest uboga w ryby to zaleca się przyjmować co najmniej 600 mg DHA dziennie, czyli w przypadku suplementu Pregna DHA od 2 kapsułek na dobę. Ja polecam, to co jest dla mnie równie ważne, to małe kapsułki – naprawdę są małe i łatwe do połknięcia! 😃 #pregna#suplementacja#mother#health #

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Zachwyt fanek

Fanki Mai były pod dużym wrażeniem jej wyglądu, pod zdjęciem jest dużo bardzo pozytywnych komentarzy. „Bardzo ładnie wyglądasz. Aż szok, że rodziłaś dopiero w zeszłym miesiącu. Twoja sylwetka prezentuje się fenomenalnie” - napisała jedna z internautek. Fanki doceniły nie tylko figurę Mai, ale generalnie jej urodę:

„Piękna”

„Najpiękniejsza kobieta jaką miał ten kraj”

„Śliczna Maju jesteś”

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy