Maja Hyży, długie karmienie piersią
fot. Instagram

Maja Hyży karmi piersią ponad rok: „Zaczynają się pytania ile zamierzam jeszcze karmić”

Piosenkarka nie ukrywa, że karmienie piersią jest dla niej bardzo ważne i jeszcze nie zaczęła nawet myśleć na ten temat.
Dominika Bielas
Maja Hyży, długie karmienie piersią
fot. Instagram
W lipcu 2020 roku Maja Hyży i jej partner, powitali na świecie córkę - Antoninę. Piosenkarka  w mediach społecznościowych chętnie chwali się prywatnymi zdjęciami z córeczką. Tym razem postanowiła się podzielić swoimi przemyśleniami na temat długiego  kamienia piersią. Antonina niedawno skończyła 15 miesięcy i okazuje się, że pojawiają się pytania o to, ile jeszcze będzie karmiona. Co na to piosenkarka? Wygląda na to, że nie zamierza przejmować się presją otoczenia.

„Te chwilę są tak wyjątkowe, takie Nasze, że ciężko Nam będzie się rozstać...Powoli zaczynają się pytania ile zamierzam jeszcze karmić... Problem w tym, że Nam jest dobrze i nie myślimy o tym, kiedy kończyć Naszą przygodę z karmieniem piersią. Czy mam tu jakies Mamuśki, które karmią równie długo jak Ja, albo jeszcze dłużej ?”- napisała na swoim instagramowym profilu Maja Hyzy.

Post bardzo poruszył fanki piosenkarki. Kobiety postanowiły się podzielić swoimi doświadczeniami związanymi z karmieniem piersią. Okazało się, że większość z nich karmiła długo: „2 lata i 2 miesiące - i nie żałuję to był cudowny czas” „Karmienie piersią to piękny czas syna karmilam rok, córkę karmię już 3,5 roku.” „Karmię 3l 8m i końca nie widać Mam zamiar karmić do samoodstawienia się córki.” Internautki odniosły się także do wścibskich pytań: „Hah ja jeszcze nie urodzilam a już mam 292884 pytań jak długo zamierzam paranoja” „2.4 mce...ja chcialam ,syn też..bylo nam z tym dobrze, choc musze przyznac ze wsrod rodziny budzilismy zniesmaczenie... ale ze to moje drugie macierzynstwo w wieku 42 lat,to splywalo to po mnie jak po kaczce”

Wy też spotkałyście się z sugestiami, że karmicie zbyt długo? Czy kogoś powinno w ogóle interesować, kiedy planujecie zakończyć karmienie piersią?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy