Maja Hyży z synami
fot. Instagram

Maja Hyży wreszcie pokazała SYNÓW! A gdzie córeczka?

Maja Hyży pokazała się na wspólnym zdjęciu z synami. Do tej pory jako mama 5-miesięcznej córeczki Hyży chwaliła się głównie pięknymi kadrami z małą Antosią. Fani mieli jej to za złe.
Magdalena Drab
Maja Hyży z synami
fot. Instagram
Maja Hyży opublikowała na Instagramie zdjęcie z dwoma synami. Miała ku temu nie byle jaką okazję − wczoraj świętowała swoje 31. urodziny. Dlaczego na zdjęciu zabrakło córeczki?

Maja Hyży na zdjęciu z synami

Odkąd w lipcu na świat przyszła córka Mai Hyży, artystka chętnie pokazuje fanom urocze zdjęcia Antosi. Pod jedną z takich fotografii napisała nawet, że córka jest całym jej życiem, czym zbulwersowała część internautów. „A gdzie twoi synowie?” − pytali oburzeni, twierdząc, że Hyży faworyzuje córkę. Tym razem Maja postanowiła wrzucić do sieci całkiem inne zdjęcie, i to szczególnie dla niej ważne, bo urodzinowe.

„Dziś są moje urodziny🎂 I wiecie co? Niczego już sobie nie życzę😊 To co chciałam, to czego sobie życzyłam, już dostałam💪 Teraz na Nich kolej 🧡 Teraz za Nich trzymam kciuki, by im się wszystko w życiu udało ❤💋” − napisała Hyży pod zdjęciem, odnosząc się do widocznych na nim 8-letnich bliźniaków.

Czy fani artystki wreszcie poczuli ulgę, widząc, że Maja wcale nie zapomniała o starszych dzieciach? Większość skupiła się życzeniach urodzinowych dla Mai. Mniej życzliwi jednak z pewnością nie będą już mogli zarzucać jej zaniedbywania bliźniaków.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy