Maja Hyży z synami
fot. Instagram

Maja Hyży wreszcie pokazała SYNÓW! A gdzie córeczka?

Maja Hyży pokazała się na wspólnym zdjęciu z synami. Do tej pory jako mama 5-miesięcznej córeczki Hyży chwaliła się głównie pięknymi kadrami z małą Antosią. Fani mieli jej to za złe.
Magdalena Drab
Maja Hyży z synami
fot. Instagram
Maja Hyży opublikowała na Instagramie zdjęcie z dwoma synami. Miała ku temu nie byle jaką okazję − wczoraj świętowała swoje 31. urodziny. Dlaczego na zdjęciu zabrakło córeczki?

Maja Hyży na zdjęciu z synami

Odkąd w lipcu na świat przyszła córka Mai Hyży, artystka chętnie pokazuje fanom urocze zdjęcia Antosi. Pod jedną z takich fotografii napisała nawet, że córka jest całym jej życiem, czym zbulwersowała część internautów. „A gdzie twoi synowie?” − pytali oburzeni, twierdząc, że Hyży faworyzuje córkę. Tym razem Maja postanowiła wrzucić do sieci całkiem inne zdjęcie, i to szczególnie dla niej ważne, bo urodzinowe.

„Dziś są moje urodziny🎂 I wiecie co? Niczego już sobie nie życzę😊 To co chciałam, to czego sobie życzyłam, już dostałam💪 Teraz na Nich kolej 🧡 Teraz za Nich trzymam kciuki, by im się wszystko w życiu udało ❤💋” − napisała Hyży pod zdjęciem, odnosząc się do widocznych na nim 8-letnich bliźniaków.

Czy fani artystki wreszcie poczuli ulgę, widząc, że Maja wcale nie zapomniała o starszych dzieciach? Większość skupiła się życzeniach urodzinowych dla Mai. Mniej życzliwi jednak z pewnością nie będą już mogli zarzucać jej zaniedbywania bliźniaków.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy