Maja Hyży z córeczką w łóżku
fot. Instagram/majahyzy

Maja Hyży żali się, że nie śpi po nocach. Fanki: „Sen jest dla słabych!"

Na swoim Instagramie Hyży udostępniła zdjęcie, na którym leży z córeczką w łóżku i żali się na nieprzespaną noc. To wyznanie skłoniło wiele fanek do podzielenia się swoimi historiami.
Aleksandra Zaborowska
Maja Hyży z córeczką w łóżku
fot. Instagram/majahyzy
Maja Hyży należy do celebrytek, które chętnie dzielą się prywatnymi szczegółami ze swojego życia. Odkąd urodziła najmłodszą córeczkę, regularnie udostępnia wspólne zdjęcia i opowiada o swoich macierzyńskich przygodach.

Córka Mai Hyży nie pozwala jej przespać nocy

„Życzę spokojnej i długiej nocy. Moje nocki ostatnio zamieniły się w dzień dzięki Tosiuni, nie ma co marnować czasu na spanie” – napisała Hyży.

Fanki natychmiast zaczęły współczuć idolce i zwierzać się ze swoich osobistych doświadczeń z maluchami. Sekcja komentarzy szybko zapełniła się słowami współczucia i solidarności. 

„Coś o tym wiem! Moje nocki również zamieniły się w dzień dzięki Marysi. Pozdrawiamy z dwu-miesięczną córeczką” – napisała jedna z internautek. Mamy pisały o tym, jak im się mylą dni z nocami i udzielały wsparcia Mai.

Nie zabrakło też ironizujących: „Sen jest dla słabych!" czy „Nie ma co marnować czasu na spanie", „Sen jest przereklamowany". Takie poczucie humoru zrozumie chyba każda mama niemowlaka, prawda?
Komentarze fanek Mai Hyży na Instagramie
Myślicie, że Maja poczuła wsparcie od swoich obserwatorek?
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy